ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Pastelowe Gałązki

autor: orangeberry    id motywu: 2793
Tapeta Pastelowe Gałązki
Tapeta Pastelowe Gałązki
Tapeta Pastelowe Gałązki
Tapeta Pastelowe Gałązki
Tapeta Pastelowe Gałązki
Tapeta Pastelowe Gałązki
Tapeta Pastelowe Gałązki
Tapeta Pastelowe Gałązki
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Pastelowe Gałązki - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające aurę Skandynawii. Kolor szary w połączeniu z kolorem białym i czernią.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami elegancką kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -umeblowanie, barwa ścian, grafiki, rośliny, światło we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych kolorach. Można też zastosować tapetę Pastelowe Gałązki. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu nordic.

Tapeta Pastelowe Gałązki wyróżniająca się w kolekcji tapet

Tapetę Pastelowe Gałązki charakteryzuje naturalna tekstura i pomysłowe wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych odcieniach tworzą elegancki klimat stylu Nordic. Design wnętrza jest szalenie efektowny, odróżnia się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Pastelowe Gałązki w połączeniu z innymi elementami wnętrza staje się ciepły. Tapeta Pastelowe Gałązki w kompozycji z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz niebieskimi tonacjami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca powszechność stylu nordic sprawia większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Pastelowe Gałązki. 

Wzornictwo tapety Pastelowe Gałązki

Na tapecie Pastelowe Gałązki dominujące są wzory, które doskonale oddają aurę skandynawski. Cieme jak i kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne kształty i szkice flory i fauny. Można dojrzeć renifery, dinozaury, jeże, lisa,wiewiórki, ptaszki oraz koniki. Schematy w czerni zestawione są z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Pastelowe Gałązki

Tapeta Pastelowe Gałązki posiada podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga cała wygładzona. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dosyć dużą odporność na porysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Pastelowe Gałązki redukuje refleksy świetlne.

Szybki montaż tapety Pastelowe Gałązki

Tapetę Pastelowe Gałązki przykleja się dościan w sposób szybki i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej montażowy. Klejem pokrywa się powierzchnię ściany, a w dalszej kolejności przykleja się winyl do ścian i solidnie przyciska. Tapeta przylega idealnie do ścian od pierwszego klejenia.