ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Pastelowe Chmury z Teksturą

autor: Kate Garyuk    id motywu: 2805
Tapeta Pastelowe Chmury z Teksturą
Tapeta Pastelowe Chmury z Teksturą
Tapeta Pastelowe Chmury z Teksturą
Tapeta Pastelowe Chmury z Teksturą
Tapeta Pastelowe Chmury z Teksturą Tapeta Pastelowe Chmury z Teksturą Tapeta Pastelowe Chmury z Teksturą Tapeta Pastelowe Chmury z Teksturą
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta Pastelowe Chmury z Teksturą - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza pomieszczeń urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające aurę Skandynawii. Szarość w mariażu z bielą i czernią.Dodatek elementów drewnianych tworzy z naturalnymi barwami gustowną kompozycję. Na styl skandynawski składa się wiele elementów -umeblowanie, barwa ścian, obrazy, rośliny, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych barwach. Można też zastosować tapetę Pastelowe Chmury z Teksturą. Rozwiązanie oryginalne dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Pastelowe Chmury z Teksturą wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Pastelowe Chmury z Teksturą wyróżnia oryginalna tekstura i pomysłowe wzornictwo. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych barwach tworzą elegancki klimat stylu Nordic. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, odróżnia się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Pastelowe Chmury z Teksturą w połączeniu z pozostałymi elementami pomieszczenia staje się nastrojowy. Tapeta Pastelowe Chmury z Teksturą w kompozycji z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz niebieskimi tonacjami tworzy wyjątkowy wystrój. Wzrastająca powszechność stylu skandynawskiego sprawia większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Pastelowe Chmury z Teksturą. 

Wzornictwo tapety Pastelowe Chmury z Teksturą

Na tapecie Pastelowe Chmury z Teksturą dominują wzory, które doskonale oddają klimat Skandynawii. Szare oraz kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne kształty i kontury flory i fauny. Można dojrzeć renifery, dinozaury, jeże, lisa,wiewiórki, ptaki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach zestawione są z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Pastelowe Chmury z Teksturą

Tapeta Pastelowe Chmury z Teksturą ma podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dosyć dużą odporność na zarysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Pastelowe Chmury z Teksturą redukuje promienie świetlne.

Szybki montaż tapety Pastelowe Chmury z Teksturą

Tapetę Pastelowe Chmury z Teksturą przykleja się dościany w sposób błyskawiczny i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej do montażu. Klejem smaruje się powierzchnię ściany, a w dalszej kolejności przykłada się winyl do ściany i mocno przyciska. Tapeta przylega idealnie do ściany od pierwszego przyłożenia.