ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Pastelowe Chmury z Teksturą

autor: Kate Garyuk    id motywu: 2805
Tapeta Pastelowe Chmury z Teksturą
Tapeta Pastelowe Chmury z Teksturą
Tapeta Pastelowe Chmury z Teksturą
Tapeta Pastelowe Chmury z Teksturą
Tapeta Pastelowe Chmury z Teksturą
Tapeta Pastelowe Chmury z Teksturą
Tapeta Pastelowe Chmury z Teksturą
Tapeta Pastelowe Chmury z Teksturą
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Pastelowe Chmury z Teksturą - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza pomieszczeń urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające aurę Skandynawii. Szarość w mariażu z bielą i czernią.Dodatek elementów drewnianych tworzy z naturalnymi barwami gustowną kompozycję. Na styl skandynawski składa się wiele elementów -umeblowanie, barwa ścian, obrazy, rośliny, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych barwach. Można też zastosować tapetę Pastelowe Chmury z Teksturą. Rozwiązanie oryginalne dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Pastelowe Chmury z Teksturą wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Pastelowe Chmury z Teksturą wyróżnia oryginalna tekstura i pomysłowe wzornictwo. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych barwach tworzą elegancki klimat stylu Nordic. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, odróżnia się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Pastelowe Chmury z Teksturą w połączeniu z pozostałymi elementami pomieszczenia staje się nastrojowy. Tapeta Pastelowe Chmury z Teksturą w kompozycji z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz niebieskimi tonacjami tworzy wyjątkowy wystrój. Wzrastająca powszechność stylu skandynawskiego sprawia większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Pastelowe Chmury z Teksturą. 

Wzornictwo tapety Pastelowe Chmury z Teksturą

Na tapecie Pastelowe Chmury z Teksturą dominują wzory, które doskonale oddają klimat Skandynawii. Szare oraz kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne kształty i kontury flory i fauny. Można dojrzeć renifery, dinozaury, jeże, lisa,wiewiórki, ptaki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach zestawione są z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Pastelowe Chmury z Teksturą

Tapeta Pastelowe Chmury z Teksturą ma podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dosyć dużą odporność na zarysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Pastelowe Chmury z Teksturą redukuje promienie świetlne.

Szybki montaż tapety Pastelowe Chmury z Teksturą

Tapetę Pastelowe Chmury z Teksturą przykleja się dościany w sposób błyskawiczny i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej do montażu. Klejem smaruje się powierzchnię ściany, a w dalszej kolejności przykłada się winyl do ściany i mocno przyciska. Tapeta przylega idealnie do ściany od pierwszego przyłożenia.