ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Pastelowa Dżungla

autor: BrushArtDesigns    id motywu: 2661
Tapeta Pastelowa Dżungla
Tapeta Pastelowa Dżungla
Tapeta Pastelowa Dżungla
Tapeta Pastelowa Dżungla
Tapeta Pastelowa Dżungla Tapeta Pastelowa Dżungla Tapeta Pastelowa Dżungla Tapeta Pastelowa Dżungla
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - rośliny i liście

Roślinność od niepamiętnych czasów wpływała na człowieka kojąco. Chyba nic tak jak zieleń nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Obraz łąki pełnej kwiatów, lasu błyskawicznie poprawia nastrój. Obserwując zieleń wypoczywamy, nabieramy mocy. Każdy powrót z leśnej wycieczki pozostawia w nas miłe wspomnienie i potęguje ochotę na więcej. Czy można utrwalić poczucie wiecznego obcowania z naturalną roślinnością? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Pastelowa Dżungla.  

Tapeta Pastelowa Dżungla – uderzająca moc roślin

Tapeta Pastelowa Dżungla występuje w bogatej kolorystyce i wzornictwie. Motywy roślinne uderzają żywością i subtelnym powabem. Spoglądanie tapety Pastelowa Dżungla o każdej porze dnia i nocy sprawia, że stale czujemy się odprężeni. Ten wizerunek roślin i liści nigdy się nie nudzi. Tapeta Pastelowa Dżungla to zieleń w różnych odmianach. Na tapecie znajdziemy kolorowy wzór kwiatów w przeróżnych barwach – zielony, niebieski, róż, szarość, pomarańcz, żółty, biel, kremowy, bordowy, czerń, turkusowy. Wszystkie kolorowe wzory tworzą niesamowitą kompozycję. Wzory na tapecie Pastelowa Dżungla jest oryginalne i niepowtarzalne. Zobaczymy palmy czarno-białe, letnią florę, tropikalne liście, kolorowe pióra, liść bananowca, różowe liście piwonii, siatkiczarno-białych listków i wiele innych.

Tapeta Pastelowa Dżungla w pokoju

W przestrzeni domu jest wiele miejsc, do których idealnie pasuje tapeta Pastelowa Dżungla. Można tą tapetą ozdobić duży i mniejszy pokój. Sprawdzi się także w największym pokoju, w którym najczęściej przyjmujemy naszych gości. Tapeta Pastelowa Dżungla to również idealny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek będzie przyklejona tam prezentuje się gustownie i z klasą.

Podwójna struktura tapety Pastelowa Dżungla

Tapeta Pastelowa Dżungla ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na różne porysowania i draśnięcia, pęknięcie. Posiada także pewną odporność ogniową. Stworzona na bazie materiału winylowego stosunkowo łatwo klei się do powierzchni ściennej.

Prace montażowe

Tapetę Pastelowa Dżungla bardzo prosto klei się do powierzchni ściany. Do tego potrzebujemy tylko markowego kleju montażowego. Klej szybko wiąże tapetę z powierzchnią ścienną. Bardzo szybko wysycha. Krótko po klejeniu tapeta przylega szczelnie do powierzchni.