ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Paski bez szwu geometryczne

autor: ExpressVectors    id motywu: 2872
Tapeta Paski bez szwu geometryczne
Tapeta Paski bez szwu geometryczne
Tapeta Paski bez szwu geometryczne
Tapeta Paski bez szwu geometryczne Tapeta Paski bez szwu geometryczne Tapeta Paski bez szwu geometryczne

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Paski bez szwu geometryczne

Styl minimalistycznystaje się popularny w wystroju wnętrza. Zauważago coraz więcej rekoratorów projektujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne meble w połączeniu z ciekawym aranżem ścian i sufitów nadają wnętrzu niebywałego wręcz klimatu. Wielu fachowców dobrze znających specyfikę stylu określanego jako minimal art uznaje go za ponadczasowy, który jest wiecznie na czasie. Łączy on w sobie subtelność i estetyczne niedomówienia, skromność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się niezwykłe tapety minimal, które doskonale komponują się z różnymi komponentami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Paski bez szwu geometryczne

Tapeta w stylu minimal art to przełamanie wielu wzorów, szkicu, barw, geometrycznych figur, nieszablonowych szablonów, które zestawione są z motywami roślinnymi i czarno-szarymi grafikami. W kolorach wybijają się na pierwszy plan naturalne barwy. Kolory takie jak np. błękitny, czerwony, zielony, pomarańcz, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej zauważalne są barwy biel i czerń. Grafiki na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy skromnej treści. Tapeta Paski bez szwu geometryczne to perfekcyjna propozycja dla każdego miłośnika stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Paski bez szwu geometryczne pasuje do wielu przestrzeni

W mieszkaniach, które urządzone są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń doskonale pasuje do wyłożenia tapetą Paski bez szwu geometryczne. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, jadalnia, a nawet ankes kuchenny. Goście na pewno zwrócą uwagę na wystrój naszego domu w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wyraźna, że trudno jej nie zauważyć. Pomieszczenie z tapetą Paski bez szwu geometryczne zauroczy i skłoni do refleksji. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Uwalnia głębsze treści ukryte w znaczących kolorach i różnych wzorach. Struktura i montaż tapety Paski bez szwu geometryczne Tapeta Paski bez szwu geometryczne ma dwie wersje strukturalne. Jedna jest płócienna, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na zarysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija refleksy światła. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba jedynie wysokiej klasy kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Paski bez szwu geometryczne. Na końcu należy ją mocno docisnąć do ściany i moment poczekać.