ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Paczka Kociaków

autor: juliyas    id motywu: 2930
Tapeta Paczka Kociaków
Tapeta Paczka Kociaków
Tapeta Paczka Kociaków
Tapeta Paczka Kociaków
Tapeta Paczka Kociaków
Tapeta Paczka Kociaków
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta dziecięca Paczka Kociaków

Dziecieństwo to niezapomniany okres w zyciu każdego człowieka. Pełno w nim radości, które zostają w nas na całe życie. Niekiedy wspominamy je przy różnych spotkaniach z przyjaciółmi. Świat dziecka to kraina zabawy. Dziecięce bajki pełne są czaru. Dzieci uwielbiają bohaterów z bajkowego świata. Często są nimi zwierzęce postacie, przemawiające ludzkim głosem. Stanowią wzorem, który ciągle chcą naśladować. Dziecięcy czas jest wielobarwny. Tapeta dziecięca Paczka Kociaków pokazuje to, co najbardziej urocze w świecie najmłodszych. Utrwala obrazy dziecięce i wytwarza niesłychany klimat, w których chce się ciągle przebywać.

Tapeta dziecięca Paczka Kociaków zachwyci każde dziecko

Najlepszej jakości tapeta Paczka Kociaków została zaprojektowana w sposób wyjątkowy. Potęguje same najlepsze momenty z życia najmłodszych. Przyjemne postacie z krainy bajkowej widaćna całej płaszczyźnie tapety Paczka Kociaków. Dziecko ma wrażenie, że non stop przebywa z bajkowymi postaciami, nie rozstaje się z nimi na moment. Patrząc na tapetę Paczka Kociaków czuje się niezwykle. Takie obrazki sprawiają, że dzieci są cały czas zrelaksowani. Przebywanie w pokoju jest przyjemne i ciepłe. Świat widziany na tapecie dziecięcej Paczka Kociaków jest kolorową krainą wiecznie radosną i uśmiechu. Dzieci czują się o wiele lepiej, lubią przebywać w takim pokoju. Są też wyciszone po całym dniu zabawy. Pokój z tapetą Paczka Kociaków to bezpieczna przystań dla każdego dziecka.

Tapeta Paczka Kociaków w przestrzeni pokoju naszych dzieci

Do pokoju dziecięcego można dobrać tapetę Paczka Kociaków, ale również wiele innych tapet. Wszystkie są wielobarwne i bardzo przyjemne w odbiorze. Tapeta Paczka Kociaków zawiera akcenty bajkowo-baśniowe, roślinno-zwierzęce, kosmiczne i ze świata jawy i snu. Nie tylko wpływa na dziecko kojąco, ale i kołysze do snu. Tapeta Paczka Kociaków wpływa także na lepsze wychowanie i edukacje dziecka. Rodzice sprawią dzieciom nadzwyczajny prezent kupując tapetę Paczka Kociaków do pokoju. Każda tapeta jest miła w odbiorze, ociepla przestrzeń pokoju i wpływa pozytywnie na najmłodszych. Różnorodność motywów i wzorów sprawia, że każdy znajdzie ulubioną tapetę.

Cechy charakterystyczne tapety Paczka Kociaków

Tapeta Paczka Kociakówwyprodukowana została z winylu. Można wybrać na strukturze płóciennej albo gładką. Ma podkład z materiału flizelinowego. Bezproblemowo się ją montuje. Do tego potrzeba tylko dobry klej do tapet. Tapeta Paczka Kociaków jest bardzo wytrzymała. Nie rozrywa się i nie rysuje. Nie niszczą jej różnice temperatur. Odporna jest też na ogień. Odpiera odbłyski świetlne. Tapeta Paczka Kociaków posiada także odporność na wilgoć orazgrzyby. Nowoczesna tapeta Paczka Kociaków to doskonały prezent dla syna i córki.