ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Paczka Kociaków

autor: juliyas    id motywu: 2930
Tapeta Paczka Kociaków
Tapeta Paczka Kociaków
Tapeta Paczka Kociaków
Tapeta Paczka Kociaków Tapeta Paczka Kociaków Tapeta Paczka Kociaków
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta dziecięca Paczka Kociaków

Dziecieństwo to niezapomniany okres w zyciu każdego człowieka. Pełno w nim radości, które zostają w nas na całe życie. Niekiedy wspominamy je przy różnych spotkaniach z przyjaciółmi. Świat dziecka to kraina zabawy. Dziecięce bajki pełne są czaru. Dzieci uwielbiają bohaterów z bajkowego świata. Często są nimi zwierzęce postacie, przemawiające ludzkim głosem. Stanowią wzorem, który ciągle chcą naśladować. Dziecięcy czas jest wielobarwny. Tapeta dziecięca Paczka Kociaków pokazuje to, co najbardziej urocze w świecie najmłodszych. Utrwala obrazy dziecięce i wytwarza niesłychany klimat, w których chce się ciągle przebywać.

Tapeta dziecięca Paczka Kociaków zachwyci każde dziecko

Najlepszej jakości tapeta Paczka Kociaków została zaprojektowana w sposób wyjątkowy. Potęguje same najlepsze momenty z życia najmłodszych. Przyjemne postacie z krainy bajkowej widaćna całej płaszczyźnie tapety Paczka Kociaków. Dziecko ma wrażenie, że non stop przebywa z bajkowymi postaciami, nie rozstaje się z nimi na moment. Patrząc na tapetę Paczka Kociaków czuje się niezwykle. Takie obrazki sprawiają, że dzieci są cały czas zrelaksowani. Przebywanie w pokoju jest przyjemne i ciepłe. Świat widziany na tapecie dziecięcej Paczka Kociaków jest kolorową krainą wiecznie radosną i uśmiechu. Dzieci czują się o wiele lepiej, lubią przebywać w takim pokoju. Są też wyciszone po całym dniu zabawy. Pokój z tapetą Paczka Kociaków to bezpieczna przystań dla każdego dziecka.

Tapeta Paczka Kociaków w przestrzeni pokoju naszych dzieci

Do pokoju dziecięcego można dobrać tapetę Paczka Kociaków, ale również wiele innych tapet. Wszystkie są wielobarwne i bardzo przyjemne w odbiorze. Tapeta Paczka Kociaków zawiera akcenty bajkowo-baśniowe, roślinno-zwierzęce, kosmiczne i ze świata jawy i snu. Nie tylko wpływa na dziecko kojąco, ale i kołysze do snu. Tapeta Paczka Kociaków wpływa także na lepsze wychowanie i edukacje dziecka. Rodzice sprawią dzieciom nadzwyczajny prezent kupując tapetę Paczka Kociaków do pokoju. Każda tapeta jest miła w odbiorze, ociepla przestrzeń pokoju i wpływa pozytywnie na najmłodszych. Różnorodność motywów i wzorów sprawia, że każdy znajdzie ulubioną tapetę.

Cechy charakterystyczne tapety Paczka Kociaków

Tapeta Paczka Kociakówwyprodukowana została z winylu. Można wybrać na strukturze płóciennej albo gładką. Ma podkład z materiału flizelinowego. Bezproblemowo się ją montuje. Do tego potrzeba tylko dobry klej do tapet. Tapeta Paczka Kociaków jest bardzo wytrzymała. Nie rozrywa się i nie rysuje. Nie niszczą jej różnice temperatur. Odporna jest też na ogień. Odpiera odbłyski świetlne. Tapeta Paczka Kociaków posiada także odporność na wilgoć orazgrzyby. Nowoczesna tapeta Paczka Kociaków to doskonały prezent dla syna i córki.