ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Ornamentowe Kwiaty Vintage

autor: garrykillian    id motywu: 2763
Tapeta Ornamentowe Kwiaty Vintage
Tapeta Ornamentowe Kwiaty Vintage
Tapeta Ornamentowe Kwiaty Vintage
Tapeta Ornamentowe Kwiaty Vintage
Tapeta Ornamentowe Kwiaty Vintage
Tapeta Ornamentowe Kwiaty Vintage
Tapeta Ornamentowe Kwiaty Vintage
Tapeta Ornamentowe Kwiaty Vintage
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapety w ornamenty: delikatne detale, które zmienią Twoją przestrzeń

Dzięki subtelnym i ciepłym detalom, tapeta samoprzylepna lub na podkładzie flizelinowym - ma mocny wpływ wizualny, jednocześnie odsłaniając swój subtelny charakter. kunsztowne detale wprowadzają uroku rodzimej atmosferze, a luksusowe, złote urozmaicenia mogą wprowadzić odrobinę refleksu i wyrafinowania. Łatwy do zastosowania w każdym wnętrzu, aby oświetlić ściany i wprowadzić trochę ornamentowej inspiracji do domu.  

Tapeta Ornamentowe Kwiaty Vintage na wymiar – ornamenty

Wystarczy uniwersalny, subtelny szablon tapety Ornamentowe Kwiaty Vintage, aby wprowadzić znaczącą zmianę w pomieszczeniu. Idealny do salonu, sypialni, ale także do kuchni i łazienki. Nadaje szlachetny styl i dobrze komponuje się ze kreatywnymi, współczesnymi meblami. W naszym sklepie każde zamówienie jest "szyte na miarę", a więc nie dorzucamy niepotrzebnego materiału. Podczas zamawiania wystarczy podać wymiar ściany i samodzielnie określić skalę wybranego wzoru. Nic prostrzego!