ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Opadające Liście

autor: Olga    id motywu: 2804
Tapeta Opadające Liście
Tapeta Opadające Liście
Tapeta Opadające Liście
Tapeta Opadające Liście
Tapeta Opadające Liście
Tapeta Opadające Liście
Tapeta Opadające Liście
Tapeta Opadające Liście
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Opadające Liście - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza mieszkań urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające aurę Skandynawii. Szarość w połączeniu z kolorem białym i czarnymi akcentami.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami elegancką kompozycję. Na styl skandynawski składa się wiele elementów -meble, barwa ścian, obrazy, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych kolorach. Można także zastosować tapetę Opadające Liście. Rozwiązanie oryginalne pasujące do stylu nordic.

Tapeta Opadające Liście wyróżniająca się w kolekcji tapet

Tapetę Opadające Liście cechuje naturalna tekstura i pomysłowe wzornictwo. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych odcieniach tworzą elegancki klimat stylu Nordic. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, odróżnia się od innych stylów. Chłód Skandynawski na tapecie Opadające Liście w połączeniu z pozostałymi elementami pomieszczenia staje się nastrojowy. Tapeta Opadające Liście w kompozycji z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi elementami oraz błękitnymi tonacjami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca popularność stylu nordic sprawia większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Opadające Liście. 

Wzornictwo tapety Opadające Liście

Na tapecie Opadające Liście dominujące są wzory, które doskonale oddają aurę skandynawski. Szare oraz kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne kształty i kontury flory i fauny. Można dopatrzyć się renifery, dinozaury, jeże, lisa,wiewiórki, ptaszki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach zestawione są z kolorową mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Opadające Liście

Tapeta Opadające Liście posiada podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga cała gładka. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dosyć dużą odporność na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Opadające Liście redukuje promienie świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Opadające Liście

Tapetę Opadające Liście przykleja się dościan w sposób błyskawiczny i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej montażowy. Klejem pokrywa się powierzchnię ściany, a następnie przykleja się winyl do ścian i solidnie przyciska. Tapeta przylega idealnie do ścian od pierwszego klejenia.