ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Okręgi w Kropki

autor: dollitude    id motywu: 2815
Tapeta Okręgi w Kropki
Tapeta Okręgi w Kropki
Tapeta Okręgi w Kropki
Tapeta Okręgi w Kropki
Tapeta Okręgi w Kropki
Tapeta Okręgi w Kropki
Tapeta Okręgi w Kropki
Tapeta Okręgi w Kropki
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Okręgi w Kropki - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza pomieszczeń urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające klimat Skandynawii. Szarość w mariażu z kolorem białym i czarnymi akcentami.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami gustowną kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się kilka elementów -meble, barwa ścian, grafiki, rośliny, światło we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych dcienieach. Można także zastosować tapetę Okręgi w Kropki. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Okręgi w Kropki wyróżniająca się w kolekcji tapet

Tapetę Okręgi w Kropki wyróżnia naturalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych odcieniach tworzą elegancki klimat stylu Nordic. Design wnętrza jest szalenie efektowny, odróżnia się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Okręgi w Kropki w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się nastrojowy. Tapeta Okręgi w Kropki w kompozycji z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz niebieskimi tonacjami tworzy wyjątkowy desing. Wzrastająca popularność stylu skandynawskiego sprawia większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Okręgi w Kropki. 

Wzornictwo tapety Okręgi w Kropki

Na tapecie Okręgi w Kropki dominujące są wzory, które świetnie oddają klimat skandynawski. Cieme oraz kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne figury i szkice roślin i zwierząt. Można dopatrzyć się renifery, dinozaura, jeża, szakala,wiewiórki, ptaszki oraz konie. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Okręgi w Kropki

Tapeta Okręgi w Kropki posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga cała wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dość dużą odporność na porysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Okręgi w Kropki redukuje refleksy świetlne.

Szybki montaż tapety Okręgi w Kropki

Tapetę Okręgi w Kropki przykleja się dościan w sposób szybki i prosty. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej do montażu. Klejem smaruje się powierzchnię ściany, a następnie przykleja się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego przyłożenia.