ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Ogród Pełen Liści

autor: natali333    id motywu: 2701
Tapeta Ogród Pełen Liści
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta - wzory roślin i liści

Rośliny zawsze działa na każdego łagodząco. Chyba nic tak jak zieleń nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Widok łąki pełnej różnych roślin, lasu błyskawicznie poprawia nastrój. Patrząc świat roślin relaksujemy się, nabieramy sił witalnych. Każdy powrót z z łona przyrody pozostawia w nas radosne wspomnienie i potęguje chęć na więcej. Czy można przedłużyć uczucie ciągłego obcowania z naturą? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Ogród Pełen Liści.  

Tapeta Ogród Pełen Liści – uderzająca moc zieleni

Tapeta Ogród Pełen Liści występuje w wielu kolorach i wzorach. Motywy roślinne uderzają żywością i subtelnym urokiem. Oglądanie tapety Ogród Pełen Liści o każdej porze dnia i nocy sprawia, że nieustannie czujemy się wypoczęci. Ten wizerunek roślin i liści nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Ogród Pełen Liści to przyroda w różnych odmianach. Na tapecie odnajdziemy barwny wzór kwiatowy w różnych barwach – zieleń, niebieski, róż, szary, organge, żółty, biel, ecru, bordowy, czarny, turkusowy. Wszystkie barwne wzory tworzą niesamowitą mozaikę. Wzory na tapecie Ogród Pełen Liści nie ma sobie równych. Zobaczymy wyspę czarno-białych palm, letnią florę, tropikalne liście, wielobarwne pióra, liście bananowca, różowy liść piwonii, siatkiczarno-białych liści i wiele innych.

Tapeta Ogród Pełen Liści w przestrzeni wewnętrznej

W przestrzeni domu jest wiele pomieszczeń, do których doskonałe pasuje tapeta Ogród Pełen Liści. Można nią wyłożyć duży i mały pokój. Sprawdzi się też w salonie, w którym zazwyczaj przyjmujemy swoich gości. Tapeta Ogród Pełen Liści to również świetny pomysł dla sypialni. Gdziekolwiek się znajdzie tam wygląda się gustownie i z klasą.

Dwojaka struktura tapety Ogród Pełen Liści

Tapeta Ogród Pełen Liści posiada podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej i gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na wszelkie porysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada też określoną odporność na płomienie ognia. Stworzona na bazie winylu stosunkowo łatwo przykleja się do powierzchni ściennej.

Czynności montażowe

Tapetę Ogród Pełen Liści bardzo łatwo przykleja się do powierzchni ścian. Do tego potrzebujemy tylko doskonałego kleju montażowego. Klej błyskawicznie scala tapetę z powierzchnią ściany. W krótkim czasie wysycha. Krótko po pracach montażowych tapeta przylega szczelnie do powierzchni.