Strona główna / Tapety / Kategorie / Boho
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Nowoczesny wzór

autor: natikka    id motywu: 2866
Tapeta Nowoczesny wzór
Tapeta Nowoczesny wzór
Tapeta Nowoczesny wzór
Tapeta Nowoczesny wzór Tapeta Nowoczesny wzór Tapeta Nowoczesny wzór

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Nowoczesny wzór

Styl minimal artstał się pożądany w designie wnętrza. Zauważago coraz więcej rekoratorów aranżujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne meble w połączeniu z ciekawym aranżem ściany i sufitów nadają wnętrzu niebywałego wręcz charakteru. Wielu specjalistów dobrze znających charakterystykę stylu minimalistycznego uznaje go za ponadczasowy, który jest zawsze na czasie. Łączy on w sobie subtelność i estetyczne niedomówienia, skromność w treści i siłę wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się niezwykłe tapety minimal, które idealnie komponują się z wieloma elementami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Nowoczesny wzór

Tapeta w stylu minimal art to przełamanie wielu wzorów, szkicu, kolorów, geometrycznych kształtów, niestandardowych kompozycji, które powiązane są z motywami roślinnymi i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne barwy. Kolory takie jak chociażby niebieski, czerwień, zieleń, pomarańcz, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej zauważalne są kolory biała i czarna. Grafiki na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki takiemu aranżowi styl minimal art jest wymowny przy minimalnej treści. Tapeta Nowoczesny wzór to perfekcyjna propozycja dla każdego pasjonata stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Nowoczesny wzór pasuje do każdego wnętrza

W mieszkaniach, które zaprojektowane są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń idealnie pasuje do wyłożenia tapetą Nowoczesny wzór. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, kuchnia, a nawet ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom na pewno zwrócą uwagę na wystrój naszego wnętrza w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie zauważyć. Pomieszczenie z tapetą Nowoczesny wzór zauroczy i skłoni do refleksji. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzony jest z więcej. Wyzwala głębokie treści ukryte w znaczących kolorach i różnych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Nowoczesny wzór Tapeta Nowoczesny wzór ma dwie wersje strukturalne. Jedna jest na płótnie, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odpiera odbłyski świetlne. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba jedynie wysokiej marki kleju do montażu. Smarujemy klejem ścianę i kładziemy tapetę Nowoczesny wzór. Na końcu należy ją mocno docisnąć do powierzchni ściennej i chwilę poczekać.