ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Nowoczesny Marmur

autor: alvaroc    id motywu: 2824
Tapeta Nowoczesny Marmur
Tapeta Nowoczesny Marmur
Tapeta Nowoczesny Marmur
Tapeta Nowoczesny Marmur
Tapeta Nowoczesny Marmur
Tapeta Nowoczesny Marmur
Tapeta Nowoczesny Marmur
Tapeta Nowoczesny Marmur
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Nowoczesny Marmur - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza mieszkań urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające aurę Skandynawii. Kolor szary w połączeniu z kolorem białym i czarnymi akcentami.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami elegancką kompozycję. Na styl skandynawski składa się kilka elementów -meble, kolor ścian, grafiki, rośliny, światło we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych kolorach. Można też wykorzystać tapetę Nowoczesny Marmur. Rozwiązanie nowatorskie pasujące do stylu nordic.

Tapeta Nowoczesny Marmur wyróżniająca się w galerii tapet

Tapetę Nowoczesny Marmur cechuje naturalna tekstura i pomysłowe wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych nut w naturalnych barwach tworzą gustowny klimat stylu Nordic. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, odróżnia się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Nowoczesny Marmur w połączeniu z innymi elementami wnętrza staje się nastrojowy. Tapeta Nowoczesny Marmur w kompozycji z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi meblami oraz błękitnymi akcentami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca powszechność stylu nordic sprawia większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Nowoczesny Marmur. 

Wzornictwo tapety Nowoczesny Marmur

Na tapecie Nowoczesny Marmur dominujące są wzory, które doskonale oddają aurę skandynawski. Szare oraz kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne figury i kontury flory i fauny. Można dopatrzyć się renifery, dinozaura, jeże, lisa,wiewiórkę, ptaki oraz konie. Schematy w czerni zestawione są z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Nowoczesny Marmur

Tapeta Nowoczesny Marmur posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dość dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Nowoczesny Marmur redukuje promienie świetlne.

Szybki montaż tapety Nowoczesny Marmur

Tapetę Nowoczesny Marmur klei się dościany w sposób szybki i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej do montażu. Klejem smaruje się powierzchnię ściany, a w dalszej kolejności przykłada się winyl do ściany i solidnie przyciska. Tapeta przylega doskonale do ściany od pierwszego klejenia.