ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Nowoczesne tło z marmuru

autor: alvaroc    id motywu: 2824
Tapeta Nowoczesne tło z marmuru
Tapeta Nowoczesne tło z marmuru
Tapeta Nowoczesne tło z marmuru
Tapeta Nowoczesne tło z marmuru Tapeta Nowoczesne tło z marmuru Tapeta Nowoczesne tło z marmuru

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta Nowoczesne tło z marmuru - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza mieszkań urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające aurę Skandynawii. Kolor szary w połączeniu z kolorem białym i czarnymi akcentami.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami elegancką kompozycję. Na styl skandynawski składa się kilka elementów -meble, kolor ścian, grafiki, rośliny, światło we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych kolorach. Można też wykorzystać tapetę Nowoczesne tło z marmuru. Rozwiązanie nowatorskie pasujące do stylu nordic.

Tapeta Nowoczesne tło z marmuru wyróżniająca się w galerii tapet

Tapetę Nowoczesne tło z marmuru cechuje naturalna tekstura i pomysłowe wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych nut w naturalnych barwach tworzą gustowny klimat stylu Nordic. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, odróżnia się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Nowoczesne tło z marmuru w połączeniu z innymi elementami wnętrza staje się nastrojowy. Tapeta Nowoczesne tło z marmuru w kompozycji z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi meblami oraz błękitnymi akcentami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca powszechność stylu nordic sprawia większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Nowoczesne tło z marmuru. 

Wzornictwo tapety Nowoczesne tło z marmuru

Na tapecie Nowoczesne tło z marmuru dominujące są wzory, które doskonale oddają aurę skandynawski. Szare oraz kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne figury i kontury flory i fauny. Można dopatrzyć się renifery, dinozaura, jeże, lisa,wiewiórkę, ptaki oraz konie. Schematy w czerni zestawione są z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Nowoczesne tło z marmuru

Tapeta Nowoczesne tło z marmuru posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dość dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Nowoczesne tło z marmuru redukuje promienie świetlne.

Szybki montaż tapety Nowoczesne tło z marmuru

Tapetę Nowoczesne tło z marmuru klei się dościany w sposób szybki i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej do montażu. Klejem smaruje się powierzchnię ściany, a w dalszej kolejności przykłada się winyl do ściany i solidnie przyciska. Tapeta przylega doskonale do ściany od pierwszego klejenia.