ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Nowoczesne koła

autor: dinadankersdesign    id motywu: 2803
Tapeta Nowoczesne koła
Tapeta Nowoczesne koła
Tapeta Nowoczesne koła
Tapeta Nowoczesne koła Tapeta Nowoczesne koła Tapeta Nowoczesne koła

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta Nowoczesne koła - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza domów urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające aurę Skandynawii. Kolor szary w mariażu z kolorem białym i czernią.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami elegancką kompozycję. Na styl skandynawski składa się kilka elementów -meble, odcień ścian, grafiki, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych kolorach. Można także wykorzystać tapetę Nowoczesne koła. Rozwiązanie oryginalne pasujące do stylu nordic.

Tapeta Nowoczesne koła wyróżniająca się w galerii tapet

Tapetę Nowoczesne koła cechuje naturalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych nut w naturalnych barwach tworzą elegancki klimat stylu Nordic. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, różni się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Nowoczesne koła w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się ciepły. Tapeta Nowoczesne koła w zestawieniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi elementami oraz błękitnymi tonacjami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca powszechność stylu nordic powoduje większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Nowoczesne koła. 

Wzornictwo tapety Nowoczesne koła

Na tapecie Nowoczesne koła dominujące są wzory, które świetnie oddają aurę Skandynawii. Szare oraz kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne kształty i kontury roślin i zwierząt. Można dopatrzyć się renifery, dinozaury, jeża, szakala,wiewiórki, ptaki oraz konie. Schematy w czerni zestawione są z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Nowoczesne koła

Tapeta Nowoczesne koła ma podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dość dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Nowoczesne koła odbija refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Nowoczesne koła

Tapetę Nowoczesne koła klei się dościany w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej montażowy. Klejem pokrywa się powierzchnię ściany, a następnie przykłada się winyl do ściany i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ściany od pierwszego klejenia.