ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Nowoczesne Geometryczne Zyg Zaki

autor: Sylfida    id motywu: 2871
Tapeta Nowoczesne Geometryczne Zyg Zaki
Tapeta Nowoczesne Geometryczne Zyg Zaki
Tapeta Nowoczesne Geometryczne Zyg Zaki
Tapeta Nowoczesne Geometryczne Zyg Zaki
Tapeta Nowoczesne Geometryczne Zyg Zaki
Tapeta Nowoczesne Geometryczne Zyg Zaki
Tapeta Nowoczesne Geometryczne Zyg Zaki
Tapeta Nowoczesne Geometryczne Zyg Zaki
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Nowoczesne Geometryczne Zyg Zaki

Styl minimal artstał się popularny w designie wnętrza. Doceniago coraz więcej architektów aranżujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne meble w połączeniu z interesującym aranżem ściany i sufitów nadają wnętrzu niebywałego wręcz charakteru. Wielu fachowców dobrze znających charakterystykę stylu określanego jako minimal art uważa go za ponadczasowy, który jest zawsze w modzie. Łączy on w sobie delikatność i estetyczne niedomówienia, skromność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się niezwykłe tapety minimal, które idealnie komponują się z wieloma komponentami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Nowoczesne Geometryczne Zyg Zaki

Tapeta w stylu minimal art to przełamanie różnych wzorów, szkicu, barw, geometrycznych figur, nieszablonowych kompozycji, które zestawione są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne odcienie. Kolory takie jak chociażby błękitny, czerwień, zielony, orange, żółty mają kolor blady. Najbardziej zauważalne są barwy biała i czerń. Figury, Wzory na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimal art jest wymowny przy minimalnej treści. Tapeta Nowoczesne Geometryczne Zyg Zaki to idealna propozycja dla każdego pasjonata stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Nowoczesne Geometryczne Zyg Zaki pasuje do wielu przestrzeni

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie nadaje się do wyłożenia tapetą Nowoczesne Geometryczne Zyg Zaki. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, kuchnia, a nawet ankes kuchenny. Goście z pewnością zwrócą uwagę na design naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wyrazista, że trudno jej nie zauważyć. Pomieszczenie z tapetą Nowoczesne Geometryczne Zyg Zaki zachwyci i skłoni do zadumy. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Uwalnia głębsze treści ukryte w znaczących kolorach i różnych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Nowoczesne Geometryczne Zyg Zaki Tapeta Nowoczesne Geometryczne Zyg Zaki posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest płócienna, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na zarysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odpiera odbłyski światła. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i kładziemy tapetę Nowoczesne Geometryczne Zyg Zaki. Na końcu trzeba ją mocno docisnąć do ściany i chwilę poczekać.