ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Nowoczesne geometryczne bez szwu

autor: Sylfida    id motywu: 2871
Tapeta Nowoczesne geometryczne bez szwu
Tapeta Nowoczesne geometryczne bez szwu
Tapeta Nowoczesne geometryczne bez szwu
Tapeta Nowoczesne geometryczne bez szwu Tapeta Nowoczesne geometryczne bez szwu Tapeta Nowoczesne geometryczne bez szwu

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Nowoczesne geometryczne bez szwu

Styl minimal artstał się popularny w designie wnętrza. Doceniago coraz więcej architektów aranżujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne meble w połączeniu z interesującym aranżem ściany i sufitów nadają wnętrzu niebywałego wręcz charakteru. Wielu fachowców dobrze znających charakterystykę stylu określanego jako minimal art uważa go za ponadczasowy, który jest zawsze w modzie. Łączy on w sobie delikatność i estetyczne niedomówienia, skromność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się niezwykłe tapety minimal, które idealnie komponują się z wieloma komponentami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Nowoczesne geometryczne bez szwu

Tapeta w stylu minimal art to przełamanie różnych wzorów, szkicu, barw, geometrycznych figur, nieszablonowych kompozycji, które zestawione są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne odcienie. Kolory takie jak chociażby błękitny, czerwień, zielony, orange, żółty mają kolor blady. Najbardziej zauważalne są barwy biała i czerń. Figury, Wzory na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimal art jest wymowny przy minimalnej treści. Tapeta Nowoczesne geometryczne bez szwu to idealna propozycja dla każdego pasjonata stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Nowoczesne geometryczne bez szwu pasuje do wielu przestrzeni

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie nadaje się do wyłożenia tapetą Nowoczesne geometryczne bez szwu. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, kuchnia, a nawet ankes kuchenny. Goście z pewnością zwrócą uwagę na design naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wyrazista, że trudno jej nie zauważyć. Pomieszczenie z tapetą Nowoczesne geometryczne bez szwu zachwyci i skłoni do zadumy. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Uwalnia głębsze treści ukryte w znaczących kolorach i różnych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Nowoczesne geometryczne bez szwu Tapeta Nowoczesne geometryczne bez szwu posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest płócienna, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na zarysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odpiera odbłyski światła. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju montażowego. Pokrywamy klejem ścianę i kładziemy tapetę Nowoczesne geometryczne bez szwu. Na końcu trzeba ją mocno docisnąć do ściany i chwilę poczekać.