ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Nowoczesne bez szwu geometryczne

autor: Tanya Syrytsyna    id motywu: 2828
Tapeta Nowoczesne bez szwu geometryczne
Tapeta Nowoczesne bez szwu geometryczne
Tapeta Nowoczesne bez szwu geometryczne
Tapeta Nowoczesne bez szwu geometryczne Tapeta Nowoczesne bez szwu geometryczne Tapeta Nowoczesne bez szwu geometryczne

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta Nowoczesne bez szwu geometryczne - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza pomieszczeń urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające klimat Skandynawii. Kolor szary w połączeniu z kolorem białym i czernią.Dodatek elementów drewnianych tworzy z naturalnymi barwami gustowną kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -meble, barwa ścian, grafiki, rośliny, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych barwach. Można też wykorzystać tapetę Nowoczesne bez szwu geometryczne. Rozwiązanie nowatorskie pasujące do stylu nordic.

Tapeta Nowoczesne bez szwu geometryczne wyjątkowa w kolekcji tapet

Tapetę Nowoczesne bez szwu geometryczne charakteryzuje naturalna tekstura i inspirujące wzornictwo. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych barwach tworzą elegancki klimat stylu Nordic. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, różni się od innych stylów. Chłód Skandynawski na tapecie Nowoczesne bez szwu geometryczne w połączeniu z innymi elementami pomieszczenia staje się subtelny i przyjemny. Tapeta Nowoczesne bez szwu geometryczne w zestawieniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz niebieskimi akcentami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca powszechność stylu nordic powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Nowoczesne bez szwu geometryczne. 

Wzornictwo tapety Nowoczesne bez szwu geometryczne

Na tapecie Nowoczesne bez szwu geometryczne dominują wzory, które doskonale oddają klimat skandynawski. Cieme jak i kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne figury i szkice roślin i zwierząt. Można dojrzeć renifery, dinozaura, jeże, szakala,wiewiórkę, ptaszki oraz koniki. Schematy w czerni zestawione są z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Nowoczesne bez szwu geometryczne

Tapeta Nowoczesne bez szwu geometryczne posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dość dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Nowoczesne bez szwu geometryczne redukuje refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Nowoczesne bez szwu geometryczne

Tapetę Nowoczesne bez szwu geometryczne klei się dościan w sposób szybki i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej montażowy. Klejem pokrywa się powierzchnię ściany, a w dalszej kolejności przykłada się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego klejenia.