ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Nieregularne Trójkąty

autor: smth.design    id motywu: 2869
Tapeta Nieregularne Trójkąty
Tapeta Nieregularne Trójkąty
Tapeta Nieregularne Trójkąty
Tapeta Nieregularne Trójkąty
Tapeta Nieregularne Trójkąty
Tapeta Nieregularne Trójkąty
Tapeta Nieregularne Trójkąty
Tapeta Nieregularne Trójkąty
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Nieregularne Trójkąty

Styl minimalistycznystaje się popularny w designie wnętrza. Zauważago coraz więcej architektów aranżujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w zestawieniu z ciekawym aranżem ścian i sufitu nadają wnętrzu niezwykłego wręcz charakteru. Wielu specjalistów dobrze znających specyfikę stylu określanego jako minimal art uważa go za ponadczasowy, który jest zawsze w modzie. Łączy on w sobie delikatność i estetyczne niedomówienia, oszczędność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimalistyczne, które doskonale komponują się z wieloma komponentami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Nieregularne Trójkąty

Tapeta w stylu minimal art to przełamanie wielu wzorów, szkicu, barw, geometrycznych kształtów, niestandardowych kompozycji, które powiązane są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce wybijają się na pierwszy plan naturalne odcienie. Kolory takie jak np. błękitny, czerwony, zielony, pomarańcz, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej wyraziste są kolory biel i czerń. Grafiki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki takiemu designowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy minimalnej treści. Tapeta Nieregularne Trójkąty to świetna propozycja dla każdego pasjonata stylistyki minimalistycznej.

Tapeta Nieregularne Trójkąty pasuje do każdego wnętrza

W domach, które zaprojektowane są w stylu minimalistycznym wiele pomieszczeń doskonale pasuje do wyłożenia tapetą Nieregularne Trójkąty. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, jadalnia, a nawet ankes kuchenny. Goście na pewno zwrócą uwagę na wystrój naszego domu w stylu minimalistycznym. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie zauważyć. Pomieszczenie z tapetą Nieregularne Trójkąty zachwyci i skłoni do zadumy. To właśnie najczęściej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimal kojarzony jest z więcej. Wyzwala głębokie treści schowane w znaczących barwach i różnych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Nieregularne Trójkąty Tapeta Nieregularne Trójkąty posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na porysowania i zmienne temperatury. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odpiera refleksy świetlne. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju do montażu. Smarujemy klejem ścianę i kładziemy tapetę Nieregularne Trójkąty. Na końcu należy ją zdecydowanie docisnąć do ściany i chwilę poczekać.