Strona główna / Tapety / Kategorie / Ornamenty
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Nieieska w Stylu Arabskim

autor: Sunny    id motywu: 2952
Tapeta Nieieska w Stylu Arabskim
Tapeta Nieieska w Stylu Arabskim
Tapeta Nieieska w Stylu Arabskim
Tapeta Nieieska w Stylu Arabskim
Tapeta Nieieska w Stylu Arabskim
Tapeta Nieieska w Stylu Arabskim
Tapeta Nieieska w Stylu Arabskim
Tapeta Nieieska w Stylu Arabskim
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapety w ornamenty: delikatne detale, które zmienią Twoją przestrzeń

Dzięki miękkim i ciepłym detalom, tapeta samoprzylepna lub na podkładzie flizelinowym - ma wyrazisty wpływ wizualny, jednocześnie pokazując swój delikatny charakter. kunsztowne szczegóły wprowadzają magii domowej atmosferze, a luksusowe, złote tony mogą dodać odrobinę refleksu i wyszukania. Łatwy do zastosowania w każdym przestrzeni, aby rozświetlić ściany i dodać trochę ornamentowej inspiracji do domu.  

Tapeta Nieieska w Stylu Arabskim na wymiar – ornamenty

Wystarczy uniwersalny, delikatny szablon tapety Nieieska w Stylu Arabskim, aby dodać znaczącą przełom w pomieszczeniu. Perfekcyjny do salonu, sypialni, ale także do kuchni i łazienki. Nadaje etyczny styl i dobrze koresponduje ze stylowymi, nowoczesnymi meblami. W naszym sklepie każde zamówienie jest "szyte na miarę", a więc nie dorzucamy niepotrzebnego materiału. Podczas składania zamówienia wystarczy podać wymiar ściany i samodzielnie wybrać skalę wybranego wzoru. Nic prostrzego!