ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Niebiesko Różowe Kwiaty

autor: KatyFlaty    id motywu: 2809
Tapeta Niebiesko Różowe Kwiaty
Tapeta Niebiesko Różowe Kwiaty
Tapeta Niebiesko Różowe Kwiaty
Tapeta Niebiesko Różowe Kwiaty
Tapeta Niebiesko Różowe Kwiaty
Tapeta Niebiesko Różowe Kwiaty
Tapeta Niebiesko Różowe Kwiaty
Tapeta Niebiesko Różowe Kwiaty
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Niebiesko Różowe Kwiaty - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza pomieszczeń urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające klimat Skandynawii. Kolor szary w połączeniu z kolorem białym i czarnymi akcentami.Dodatek drewna tworzy z tymi barwami elegancką kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -meble, barwa ścian, grafiki, rośliny, światło we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych barwach. Można też zastosować tapetę Niebiesko Różowe Kwiaty. Rozwiązanie oryginalne pasujące do stylu skandynawskiego.

Tapeta Niebiesko Różowe Kwiaty wyjątkowa w kolekcji tapet

Tapetę Niebiesko Różowe Kwiaty charakteryzuje naturalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych barwach tworzą gustowny klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest szalenie efektowny, odróżnia się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Niebiesko Różowe Kwiaty w połączeniu z innymi elementami pomieszczenia staje się nastrojowy. Tapeta Niebiesko Różowe Kwiaty w zestawieniu z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi meblami oraz błękitnymi tonacjami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca popularność stylu skandynawskiego sprawia większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Niebiesko Różowe Kwiaty. 

Wzornictwo tapety Niebiesko Różowe Kwiaty

Na tapecie Niebiesko Różowe Kwiaty dominują wzory, które świetnie oddają klimat Skandynawii. Szare jak i kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne figury i kontury roślin i zwierząt. Można dopatrzyć się renifery, dinozaura, jeże, lisa,wiewiórki, ptaszki oraz koniki. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Niebiesko Różowe Kwiaty

Tapeta Niebiesko Różowe Kwiaty ma podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga cała wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dosyć dużą odporność na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Niebiesko Różowe Kwiaty odbija refleksy świetlne.

Szybki montaż tapety Niebiesko Różowe Kwiaty

Tapetę Niebiesko Różowe Kwiaty klei się dościan w sposób szybki i prosty. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej montażowy. Klejem pokrywa się ścianę, a w dalszej kolejności przykleja się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego przyłożenia.