ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty

autor: Olgastocker    id motywu: 2867
Tapeta Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty
Tapeta Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty
Tapeta Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty
Tapeta Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty
Tapeta Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty
Tapeta Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty
Tapeta Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty
Tapeta Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty

Styl minimalistycznystaje się pożądany w wystroju wnętrza. Zauważago coraz więcej designerów aranżujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne meble w połączeniu z ciekawym aranżem ścian i sufitów nadają pomieszczeniu niebywałego wręcz charakteru. Wielu fachowców dobrze znających specyfikę stylu określanego jako minimal art uznaje go za ponadczasowy, który jest wiecznie w modzie. Łączy on w sobie subtelność i pełne smaku i wyrafinowania niedomówienia, oszczędność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimal, które idealnie komponują się z różnymi komponentami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty

Tapeta w stylu minimalistycznym to mariaż wielu wzorów, szkicu, kolorów, geometrycznych kształtów, niestandardowych kompozycji, które zestawione są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne barwy. Kolory takie jak np. niebieski, czerwień, zielony, pomarańczowy, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej zauważalne są kolory biała i czarna. Grafiki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy minimalnej treści. Tapeta Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty to perfekcyjna propozycja dla każdego pasjonata stylu minimalistycznego.

Tapeta Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty pasuje do każdego wnętrza

W mieszkaniach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie nadaje się do wyłożenia tapetą Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, kuchnia, oraz ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom z pewnością zwrócą uwagę na wystrój naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Pomieszczenie z tapetą Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty zauroczy i skłoni do zadumy. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzy się z więcej. Uwalnia głębokie treści schowane w znaczących barwach i różnych wzorach. Struktura i montaż tapety Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty Tapeta Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest płócienna, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija refleksy świetlne. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju montażowego. Smarujemy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty. Na końcu trzeba ją mocno docisnąć do powierzchni ściennej i chwilę poczekać.