ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty

autor: Olgastocker    id motywu: 2867
Tapeta Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty
Tapeta Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty
Tapeta Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty
Tapeta Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty Tapeta Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty Tapeta Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty

Styl minimalistycznystaje się pożądany w wystroju wnętrza. Zauważago coraz więcej designerów aranżujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne meble w połączeniu z ciekawym aranżem ścian i sufitów nadają pomieszczeniu niebywałego wręcz charakteru. Wielu fachowców dobrze znających specyfikę stylu określanego jako minimal art uznaje go za ponadczasowy, który jest wiecznie w modzie. Łączy on w sobie subtelność i pełne smaku i wyrafinowania niedomówienia, oszczędność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimal, które idealnie komponują się z różnymi komponentami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty

Tapeta w stylu minimalistycznym to mariaż wielu wzorów, szkicu, kolorów, geometrycznych kształtów, niestandardowych kompozycji, które zestawione są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne barwy. Kolory takie jak np. niebieski, czerwień, zielony, pomarańczowy, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej zauważalne są kolory biała i czarna. Grafiki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy minimalnej treści. Tapeta Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty to perfekcyjna propozycja dla każdego pasjonata stylu minimalistycznego.

Tapeta Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty pasuje do każdego wnętrza

W mieszkaniach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie nadaje się do wyłożenia tapetą Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, kuchnia, oraz ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom z pewnością zwrócą uwagę na wystrój naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Pomieszczenie z tapetą Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty zauroczy i skłoni do zadumy. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzy się z więcej. Uwalnia głębokie treści schowane w znaczących barwach i różnych wzorach. Struktura i montaż tapety Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty Tapeta Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest płócienna, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija refleksy świetlne. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju montażowego. Smarujemy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Niebiesko-Białe Geometryczne Kwiaty. Na końcu trzeba ją mocno docisnąć do powierzchni ściennej i chwilę poczekać.