ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Niebiesko-białe geometryczne

autor: Olgastocker    id motywu: 2867
Tapeta Niebiesko-białe geometryczne
Tapeta Niebiesko-białe geometryczne
Tapeta Niebiesko-białe geometryczne
Tapeta Niebiesko-białe geometryczne Tapeta Niebiesko-białe geometryczne Tapeta Niebiesko-białe geometryczne

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Niebiesko-białe geometryczne

Styl minimalistycznystaje się pożądany w wystroju wnętrza. Zauważago coraz więcej designerów aranżujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne meble w połączeniu z ciekawym aranżem ścian i sufitów nadają pomieszczeniu niebywałego wręcz charakteru. Wielu fachowców dobrze znających specyfikę stylu określanego jako minimal art uznaje go za ponadczasowy, który jest wiecznie w modzie. Łączy on w sobie subtelność i pełne smaku i wyrafinowania niedomówienia, oszczędność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimal, które idealnie komponują się z różnymi komponentami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Niebiesko-białe geometryczne

Tapeta w stylu minimalistycznym to mariaż wielu wzorów, szkicu, kolorów, geometrycznych kształtów, niestandardowych kompozycji, które zestawione są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne barwy. Kolory takie jak np. niebieski, czerwień, zielony, pomarańczowy, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej zauważalne są kolory biała i czarna. Grafiki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki temu aranżowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy minimalnej treści. Tapeta Niebiesko-białe geometryczne to perfekcyjna propozycja dla każdego pasjonata stylu minimalistycznego.

Tapeta Niebiesko-białe geometryczne pasuje do każdego wnętrza

W mieszkaniach, które zaprojektowane są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie nadaje się do wyłożenia tapetą Niebiesko-białe geometryczne. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, kuchnia, oraz ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom z pewnością zwrócą uwagę na wystrój naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Pomieszczenie z tapetą Niebiesko-białe geometryczne zauroczy i skłoni do zadumy. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzy się z więcej. Uwalnia głębokie treści schowane w znaczących barwach i różnych wzorach. Struktura i montaż tapety Niebiesko-białe geometryczne Tapeta Niebiesko-białe geometryczne posiada dwie wersje strukturalne. Jedna jest płócienna, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija refleksy świetlne. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju montażowego. Smarujemy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Niebiesko-białe geometryczne. Na końcu trzeba ją mocno docisnąć do powierzchni ściennej i chwilę poczekać.