Strona główna / Tapety / Kategorie / Akwarele
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Niebieskie Plastry Miodu

autor: Tamiris    id motywu: 2712
Tapeta Niebieskie Plastry Miodu
Tapeta Niebieskie Plastry Miodu
Tapeta Niebieskie Plastry Miodu
Tapeta Niebieskie Plastry Miodu
Tapeta Niebieskie Plastry Miodu Tapeta Niebieskie Plastry Miodu Tapeta Niebieskie Plastry Miodu Tapeta Niebieskie Plastry Miodu
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapety akwarele Niebieskie Plastry Miodu

Akwarele to farby niezwykłe. Można z nimi tworzyć rozmaitewielobarwne pejzaże. Malarze epoki impresjonizmu już bardzo dawno odkryli niezwykłe właściwości tych farb i uzyskiwanych dzięki nim kolorów. Akwarela idealnie wpisują się w nowoczesny wystrój wnętrza. Pejzaż uzyskany dzięki akwarelom może znajdować się na różnej wielkości rysunku, obrazie, ale może też zajmować całą powierzchnię w pokoju. Wyjątkowa kolekcja tapet akwarelowych, w tym tapety Niebieskie Plastry Miodu to wielki krok na drodze do urządzenia przestrzeni użytkowej w sposób stanowiący zestawienie klasyki z nowoczesnością.

Rozmaitość barw i wzorów na tapecie Niebieskie Plastry Miodu

Obrazy akwarelowe inspirują i upiększają wygląd wnętrza. Pośród nich są rozmaite abtrakcje. Nie brakuje również motywów z roślinnością, głównie z kwiatami. Można wybierać do woli, aż w końcu znajdzie się swój ulubiony motyw. Osoby gustujące w stylu ombre odnajdą go na tapecie Niebieskie Plastry Miodu. Pasjonaci scen rodem z lasu mają do wyboru sceny w kolorach błękitu, zieleni, turkusu, fioletowym, czerwonym, białym i czerni. Do każdego pomieszczenia można dobrać inną akwarystyczną tonację kolorystyczną.

Wizerunek akwareli idealnie relaksuje

Tapeta Niebieskie Plastry Miodu relaksuje swoim wizerunkiem. Umieszczenie jej w sypialni z pewnością zrelaksuje przed nocnym wypoczynkiem. Letni klimat w pokoju dziecka można uzyskać z wykorzystaniem tapety akwarele Niebieskie Plastry Miodu. Wielobarwne kwiaty, np. różowo-fioletowe dodadzą pokojowi extra klimatu. Kompozycje z pogranicza natury z domieszkąabstrakcyjnych nut sprawią, że w przestrzeni użytkowej nigdy nie będzie nudy. Będzie zabawnie i jednocześnie artystycznie. Dlaczego akwarele są tak bardzo kochane? Ze względu na urok, jaki wnoszą do każdej przestrzeni. Pozwalają na wykreowanie naturalnego piękna w domu.

Cechy i prace montażowe tapety Niebieskie Plastry Miodu

Tapeta akwarele Niebieskie Plastry Miodu jest z winylu. Może mieć strukturę jak płótno, ale występuje też w wersji struktury wygładzonej. Tapeta Niebieskie Plastry Miodu jest wytrzymała na możliwe rysy, postrzępienie czy porwanie. Odporna jest także na płomienie ognia i zmienną temperaturę. Winyl szybko przykleja się do ściany. Trzeba tylko użyć do montażu tapety markowego środka. Wówczas wystarczy {posmarować|pokryć| ścianę niewielką warstwą kleju i silnie przycisnąć tapetę do ściany. Tapeta Niebieskie Plastry Miodu redukuje odbłyski światła słonecznego i stucznego.