Strona główna / Tapety / Kategorie / Akwarele
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Niebieskie Plastry Miodu

autor: Tamiris    id motywu: 2712
Tapeta Niebieskie Plastry Miodu
Tapeta Niebieskie Plastry Miodu
Tapeta Niebieskie Plastry Miodu
Tapeta Niebieskie Plastry Miodu
Tapeta Niebieskie Plastry Miodu
Tapeta Niebieskie Plastry Miodu
Tapeta Niebieskie Plastry Miodu
Tapeta Niebieskie Plastry Miodu
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapety akwarele Niebieskie Plastry Miodu

Akwarele to farby niezwykłe. Można z nimi tworzyć rozmaitewielobarwne pejzaże. Malarze epoki impresjonizmu już bardzo dawno odkryli niezwykłe właściwości tych farb i uzyskiwanych dzięki nim kolorów. Akwarela idealnie wpisują się w nowoczesny wystrój wnętrza. Pejzaż uzyskany dzięki akwarelom może znajdować się na różnej wielkości rysunku, obrazie, ale może też zajmować całą powierzchnię w pokoju. Wyjątkowa kolekcja tapet akwarelowych, w tym tapety Niebieskie Plastry Miodu to wielki krok na drodze do urządzenia przestrzeni użytkowej w sposób stanowiący zestawienie klasyki z nowoczesnością.

Rozmaitość barw i wzorów na tapecie Niebieskie Plastry Miodu

Obrazy akwarelowe inspirują i upiększają wygląd wnętrza. Pośród nich są rozmaite abtrakcje. Nie brakuje również motywów z roślinnością, głównie z kwiatami. Można wybierać do woli, aż w końcu znajdzie się swój ulubiony motyw. Osoby gustujące w stylu ombre odnajdą go na tapecie Niebieskie Plastry Miodu. Pasjonaci scen rodem z lasu mają do wyboru sceny w kolorach błękitu, zieleni, turkusu, fioletowym, czerwonym, białym i czerni. Do każdego pomieszczenia można dobrać inną akwarystyczną tonację kolorystyczną.

Wizerunek akwareli idealnie relaksuje

Tapeta Niebieskie Plastry Miodu relaksuje swoim wizerunkiem. Umieszczenie jej w sypialni z pewnością zrelaksuje przed nocnym wypoczynkiem. Letni klimat w pokoju dziecka można uzyskać z wykorzystaniem tapety akwarele Niebieskie Plastry Miodu. Wielobarwne kwiaty, np. różowo-fioletowe dodadzą pokojowi extra klimatu. Kompozycje z pogranicza natury z domieszkąabstrakcyjnych nut sprawią, że w przestrzeni użytkowej nigdy nie będzie nudy. Będzie zabawnie i jednocześnie artystycznie. Dlaczego akwarele są tak bardzo kochane? Ze względu na urok, jaki wnoszą do każdej przestrzeni. Pozwalają na wykreowanie naturalnego piękna w domu.

Cechy i prace montażowe tapety Niebieskie Plastry Miodu

Tapeta akwarele Niebieskie Plastry Miodu jest z winylu. Może mieć strukturę jak płótno, ale występuje też w wersji struktury wygładzonej. Tapeta Niebieskie Plastry Miodu jest wytrzymała na możliwe rysy, postrzępienie czy porwanie. Odporna jest także na płomienie ognia i zmienną temperaturę. Winyl szybko przykleja się do ściany. Trzeba tylko użyć do montażu tapety markowego środka. Wówczas wystarczy {posmarować|pokryć| ścianę niewielką warstwą kleju i silnie przycisnąć tapetę do ściany. Tapeta Niebieskie Plastry Miodu redukuje odbłyski światła słonecznego i stucznego.