ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Neonowe Liście

autor: MattheW    id motywu: 2665
Tapeta Neonowe Liście
Tapeta Neonowe Liście
Tapeta Neonowe Liście
Tapeta Neonowe Liście Tapeta Neonowe Liście Tapeta Neonowe Liście
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - wzory roślin i liści

Rośliny zawsze wpływała na każdego łagodząco. Chyba nic tak jak zieleń nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Widok łąki pełnej drzew i kwiatów, leśnego krajobrazu od razu poprawia nastrój. Patrząc zieleń wypoczywamy, nabieramy mocy. Każdy powrót z z łona przyrody pozostawia w nas radosne wspomnienie i potęguje chęć na więcej. Czy można utrwalić poczucie wiecznego przebywania z naturalną roślinnością? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Neonowe Liście.  

Tapeta Neonowe Liście – uderzająca moc zieleni

Tapeta Neonowe Liście występuje w wielu kolorach i wzornictwie. Motywy roślinne uderzają świeżością i subtelnym powabem. Spoglądanie tapety Neonowe Liście o każdej porze dnia i nocy sprawia, że stale czujemy się zrelaksowani. Ten widok roślin i liści nigdy się nie nudzi. Tapeta Neonowe Liście to natura w wielu odsłonach. Na tapecie znaleźć można barwny wzór kwiatowy w przeróżnych odcieniach kolorystycznych – zieleń, niebieski, różowy, szarość, pomarańczowy, żółty, biel, ecru, bordowy, czerń, turkusowy. Wszystkie barwne wzory tworzą niesamowitą kompozycję. Wzornictwo na tapecie Neonowe Liście nie ma sobie równych. Ujrzymy palmy czarno-białe, letnią kolorową roślinność, tropik, kolorowe pióra, liście bananowca, różowy liść piwonii, schematyczarno-białych listków i inne.

Tapeta Neonowe Liście w pokojach

W przestrzeni domu jest wiele pomieszczeń, do których świetnie pasuje tapeta Neonowe Liście. Można nią ozdobić większy i mniejszy pokój. Sprawdzi się także w największym pokoju, w którym zazwyczaj przyjmujemy naszych gości. Tapeta Neonowe Liście to również świetny pomysł dla sypialni. Gdziekolwiek będzie przyklejona tam wygląda się gustownie i z klasą.

Podwójna struktura tapety Neonowe Liście

Tapeta Neonowe Liście ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płótna i gładkiej. Tapeta na podkładzie flizelinowym, wyjątkowo odporna na wszelkie zarysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada także pewną odporność na płomienie ognia. Stworzona na bazie winylu dosyć łatwo przykleja się do powierzchni ściany.

Prace montażowe

Tapetę Neonowe Liście bardzo prosto przykleja się do powierzchni ścian. Do tego potrzebujemy tylko markowego kleju montażowego. Klej szybko scala tapetę z powierzchnią ściany. W krótkim czasie wysycha. Krótko po klejeniu tapeta przylega szczelnie do ścian.