ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Neonowe Liście

autor: MattheW    id motywu: 2665
Tapeta Neonowe Liście
Tapeta Neonowe Liście
Tapeta Neonowe Liście
Tapeta Neonowe Liście
Tapeta Neonowe Liście
Tapeta Neonowe Liście
Tapeta Neonowe Liście
Tapeta Neonowe Liście
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta - wzory roślin i liści

Rośliny zawsze wpływała na każdego łagodząco. Chyba nic tak jak zieleń nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Widok łąki pełnej drzew i kwiatów, leśnego krajobrazu od razu poprawia nastrój. Patrząc zieleń wypoczywamy, nabieramy mocy. Każdy powrót z z łona przyrody pozostawia w nas radosne wspomnienie i potęguje chęć na więcej. Czy można utrwalić poczucie wiecznego przebywania z naturalną roślinnością? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Neonowe Liście.  

Tapeta Neonowe Liście – uderzająca moc zieleni

Tapeta Neonowe Liście występuje w wielu kolorach i wzornictwie. Motywy roślinne uderzają świeżością i subtelnym powabem. Spoglądanie tapety Neonowe Liście o każdej porze dnia i nocy sprawia, że stale czujemy się zrelaksowani. Ten widok roślin i liści nigdy się nie nudzi. Tapeta Neonowe Liście to natura w wielu odsłonach. Na tapecie znaleźć można barwny wzór kwiatowy w przeróżnych odcieniach kolorystycznych – zieleń, niebieski, różowy, szarość, pomarańczowy, żółty, biel, ecru, bordowy, czerń, turkusowy. Wszystkie barwne wzory tworzą niesamowitą kompozycję. Wzornictwo na tapecie Neonowe Liście nie ma sobie równych. Ujrzymy palmy czarno-białe, letnią kolorową roślinność, tropik, kolorowe pióra, liście bananowca, różowy liść piwonii, schematyczarno-białych listków i inne.

Tapeta Neonowe Liście w pokojach

W przestrzeni domu jest wiele pomieszczeń, do których świetnie pasuje tapeta Neonowe Liście. Można nią ozdobić większy i mniejszy pokój. Sprawdzi się także w największym pokoju, w którym zazwyczaj przyjmujemy naszych gości. Tapeta Neonowe Liście to również świetny pomysł dla sypialni. Gdziekolwiek będzie przyklejona tam wygląda się gustownie i z klasą.

Podwójna struktura tapety Neonowe Liście

Tapeta Neonowe Liście ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płótna i gładkiej. Tapeta na podkładzie flizelinowym, wyjątkowo odporna na wszelkie zarysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada także pewną odporność na płomienie ognia. Stworzona na bazie winylu dosyć łatwo przykleja się do powierzchni ściany.

Prace montażowe

Tapetę Neonowe Liście bardzo prosto przykleja się do powierzchni ścian. Do tego potrzebujemy tylko markowego kleju montażowego. Klej szybko scala tapetę z powierzchnią ściany. W krótkim czasie wysycha. Krótko po klejeniu tapeta przylega szczelnie do ścian.