ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Monochromatyczne Liście

autor: Betelgejze    id motywu: 2787
Tapeta Monochromatyczne Liście
Tapeta Monochromatyczne Liście
Tapeta Monochromatyczne Liście
Tapeta Monochromatyczne Liście Tapeta Monochromatyczne Liście Tapeta Monochromatyczne Liście
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta Monochromatyczne Liście - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające klimat Skandynawii. Szarość w połączeniu z kolorem białym i czernią.Dodatek drewna tworzy z tymi barwami gustowną kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się kilka elementów -umeblowanie, barwa ścian, grafiki, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych barwach. Można też wykorzystać tapetę Monochromatyczne Liście. Rozwiązanie oryginalne pasujące do stylu skandynawskiego.

Tapeta Monochromatyczne Liście wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Monochromatyczne Liście wyróżnia oryginalna tekstura i pomysłowe wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Nordic. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, odróżnia się od każdego innego stylu. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Monochromatyczne Liście w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się ciepły. Tapeta Monochromatyczne Liście w kompozycji z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi meblami oraz błękitnymi akcentami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca popularność stylu skandynawskiego sprawia większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Monochromatyczne Liście. 

Wzornictwo tapety Monochromatyczne Liście

Na tapecie Monochromatyczne Liście dominujące są wzory, które doskonale oddają klimat skandynawski. Szare jak i kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne figury i szkice roślin i zwierząt. Można dopatrzyć się renifery, dinozaura, jeże, szakala,wiewiórkę, ptaki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach zestawione są z kolorową mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Monochromatyczne Liście

Tapeta Monochromatyczne Liście posiada podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga całkiem gładka. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dość dużą odporność na porysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Monochromatyczne Liście redukuje promienie świetlne.

Szybki montaż tapety Monochromatyczne Liście

Tapetę Monochromatyczne Liście przykleja się dościany w sposób szybki i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej montażowy. Klejem smaruje się ścianę, a w dalszej kolejności przykleja się winyl do ściany i solidnie przyciska. Tapeta przylega doskonale do ściany od pierwszego przyłożenia.