ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Monochromatyczne Liście

autor: Betelgejze    id motywu: 2787
Tapeta Monochromatyczne Liście
Tapeta Monochromatyczne Liście
Tapeta Monochromatyczne Liście
Tapeta Monochromatyczne Liście
Tapeta Monochromatyczne Liście
Tapeta Monochromatyczne Liście
Tapeta Monochromatyczne Liście
Tapeta Monochromatyczne Liście
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Monochromatyczne Liście - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające klimat Skandynawii. Szarość w połączeniu z kolorem białym i czernią.Dodatek drewna tworzy z tymi barwami gustowną kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się kilka elementów -umeblowanie, barwa ścian, grafiki, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych barwach. Można też wykorzystać tapetę Monochromatyczne Liście. Rozwiązanie oryginalne pasujące do stylu skandynawskiego.

Tapeta Monochromatyczne Liście wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Monochromatyczne Liście wyróżnia oryginalna tekstura i pomysłowe wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Nordic. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, odróżnia się od każdego innego stylu. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Monochromatyczne Liście w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się ciepły. Tapeta Monochromatyczne Liście w kompozycji z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi meblami oraz błękitnymi akcentami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca popularność stylu skandynawskiego sprawia większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Monochromatyczne Liście. 

Wzornictwo tapety Monochromatyczne Liście

Na tapecie Monochromatyczne Liście dominujące są wzory, które doskonale oddają klimat skandynawski. Szare jak i kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne figury i szkice roślin i zwierząt. Można dopatrzyć się renifery, dinozaura, jeże, szakala,wiewiórkę, ptaki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach zestawione są z kolorową mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Monochromatyczne Liście

Tapeta Monochromatyczne Liście posiada podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga całkiem gładka. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dość dużą odporność na porysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Monochromatyczne Liście redukuje promienie świetlne.

Szybki montaż tapety Monochromatyczne Liście

Tapetę Monochromatyczne Liście przykleja się dościany w sposób szybki i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej montażowy. Klejem smaruje się ścianę, a w dalszej kolejności przykleja się winyl do ściany i solidnie przyciska. Tapeta przylega doskonale do ściany od pierwszego przyłożenia.