ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Monochromatyczna Dżungla

autor: good_mood    id motywu: 2687
Tapeta Monochromatyczna Dżungla
Tapeta Monochromatyczna Dżungla
Tapeta Monochromatyczna Dżungla
Tapeta Monochromatyczna Dżungla
Tapeta Monochromatyczna Dżungla
Tapeta Monochromatyczna Dżungla
Tapeta Monochromatyczna Dżungla
Tapeta Monochromatyczna Dżungla
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta - wzór roślinny

Roślinność zawsze działa na każdego łagodząco. Chyba nic tak jak motywy roślinne nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Widok łąki pełnej drzew i kwiatów, leśnego krajobrazu od razu poprawia humor. Patrząc świat roślin wypoczywamy, nabieramy sił witalnych. Każdy powrót z lasu pozostawia w człowieku miłe wspomnienie i potęguje ochotę na na kolejne spotkanie z naturą. Czy można utrwalić uczucie ciągłego przebywania z naturą? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Monochromatyczna Dżungla.  

Tapeta Monochromatyczna Dżungla – uderzająca moc roślin

Tapeta Monochromatyczna Dżungla występuje w wielu kolorach i wzornictwie. Motywy roślin i liści uderzają świeżością i subtelnym urokiem. Spoglądanie tapety Monochromatyczna Dżungla o każdej porze w ciągu dnia sprawia, że non stop czujemy się odprężeni. Ten wizerunek roślin i liści nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Monochromatyczna Dżungla to zieleń w wielu odsłonach. Na tapecie znajdziemy barwny wzór kwiatów w przeróżnych odcieniach kolorystycznych – zielony, niebieski, różowy, szary, organge, żółty, biel, kremowy, bordo, czarny, turkusowy. Wszystkie barwne wzory tworzą niesamowitą mozaikę. Wzory na tapecie Monochromatyczna Dżungla nie ma sobie równych. Zobaczymy palmy czarno-białe, letnią kolorową roślinność, tropik, kolorowe pióra, liść bananowca, różowe liście piwonii, siatkiczarno-białych listków i inne.

Tapeta Monochromatyczna Dżungla w przestrzeni wewnętrznej

W przestrzeni mieszkania jest wiele miejsc, do których doskonałe pasuje tapeta Monochromatyczna Dżungla. Można nią wyłożyć większy i mały pokój. Sprawdzi się też w salonie, w którym najczęściej przyjmujemy naszych gości. Tapeta Monochromatyczna Dżungla to również idealny pomysł dla sypialni. Gdziekolwiek się znajdzie tam prezentuje się gustownie i z klasą.

Podwójna struktura tapety Monochromatyczna Dżungla

Tapeta Monochromatyczna Dżungla ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej i gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na różne zarysowania i draśnięcia, pęknięcie. Posiada też pewną odporność ogniową. Wyprodukowana na bazie winylu dosyć łatwo klei się do powierzchni ściennej.

Prace montażowe

Tapetę Monochromatyczna Dżungla bardzo łatwo klei się do powierzchni ściany. Do tego potrzebujemy tylko markowego kleju do montażu tapet. Klej szybko wiąże tapetę z powierzchnią ścienną. W krótkim czasie wysycha. Krótko po pracach montażowych tapeta przylega szczelnie do ściany.