ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Monochromatyczna Dżungla

autor: good_mood    id motywu: 2687
Tapeta Monochromatyczna Dżungla
Tapeta Monochromatyczna Dżungla
Tapeta Monochromatyczna Dżungla
Tapeta Monochromatyczna Dżungla
Tapeta Monochromatyczna Dżungla Tapeta Monochromatyczna Dżungla Tapeta Monochromatyczna Dżungla Tapeta Monochromatyczna Dżungla
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - wzór roślinny

Roślinność zawsze działa na każdego łagodząco. Chyba nic tak jak motywy roślinne nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Widok łąki pełnej drzew i kwiatów, leśnego krajobrazu od razu poprawia humor. Patrząc świat roślin wypoczywamy, nabieramy sił witalnych. Każdy powrót z lasu pozostawia w człowieku miłe wspomnienie i potęguje ochotę na na kolejne spotkanie z naturą. Czy można utrwalić uczucie ciągłego przebywania z naturą? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Monochromatyczna Dżungla.  

Tapeta Monochromatyczna Dżungla – uderzająca moc roślin

Tapeta Monochromatyczna Dżungla występuje w wielu kolorach i wzornictwie. Motywy roślin i liści uderzają świeżością i subtelnym urokiem. Spoglądanie tapety Monochromatyczna Dżungla o każdej porze w ciągu dnia sprawia, że non stop czujemy się odprężeni. Ten wizerunek roślin i liści nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Monochromatyczna Dżungla to zieleń w wielu odsłonach. Na tapecie znajdziemy barwny wzór kwiatów w przeróżnych odcieniach kolorystycznych – zielony, niebieski, różowy, szary, organge, żółty, biel, kremowy, bordo, czarny, turkusowy. Wszystkie barwne wzory tworzą niesamowitą mozaikę. Wzory na tapecie Monochromatyczna Dżungla nie ma sobie równych. Zobaczymy palmy czarno-białe, letnią kolorową roślinność, tropik, kolorowe pióra, liść bananowca, różowe liście piwonii, siatkiczarno-białych listków i inne.

Tapeta Monochromatyczna Dżungla w przestrzeni wewnętrznej

W przestrzeni mieszkania jest wiele miejsc, do których doskonałe pasuje tapeta Monochromatyczna Dżungla. Można nią wyłożyć większy i mały pokój. Sprawdzi się też w salonie, w którym najczęściej przyjmujemy naszych gości. Tapeta Monochromatyczna Dżungla to również idealny pomysł dla sypialni. Gdziekolwiek się znajdzie tam prezentuje się gustownie i z klasą.

Podwójna struktura tapety Monochromatyczna Dżungla

Tapeta Monochromatyczna Dżungla ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej i gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na różne zarysowania i draśnięcia, pęknięcie. Posiada też pewną odporność ogniową. Wyprodukowana na bazie winylu dosyć łatwo klei się do powierzchni ściennej.

Prace montażowe

Tapetę Monochromatyczna Dżungla bardzo łatwo klei się do powierzchni ściany. Do tego potrzebujemy tylko markowego kleju do montażu tapet. Klej szybko wiąże tapetę z powierzchnią ścienną. W krótkim czasie wysycha. Krótko po pracach montażowych tapeta przylega szczelnie do ściany.