ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Minimalny wzór

autor: MSNTY    id motywu: 2842
Tapeta Minimalny wzór
Tapeta Minimalny wzór
Tapeta Minimalny wzór
Tapeta Minimalny wzór Tapeta Minimalny wzór Tapeta Minimalny wzór

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Minimalny wzór

Styl minimalistycznystał się popularny w designie wnętrza. Zauważago coraz więcej designerów projektujących przestrzeń użytkową. Minimalistyczne szafy, regały, stoły i krzesła w zestawieniu z ciekawym aranżem ściany i sufitu nadają wnętrzu niebywałego wręcz klimatu. Wielu specjalistów doskonale znających charakterystykę stylu minimalistycznego uznaje go za ponadczasowy, który jest zawsze w modzie. Łączy on w sobie subtelność i pełne smaku i wyrafinowania niedomówienia, skromność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimal, które idealnie komponują się z różnymi komponentami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Minimalny wzór

Tapeta w stylu minimalistycznym to przełamanie różnych wzorów, szkicu, kolorów, geometrycznych kształtów, niestandardowych kompozycji, które powiązane są z motywami flory i czarno-szarymi grafikami. W kolorystyce wybijają się na pierwszy plan naturalne odcienie. Kolory takie jak np. niebieski, czerwień, zieleń, pomarańczowy, żółty mają odcień blady. Najbardziej wyraziste są barwy biała i czarna. Figury, Wzory na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki takiemu designowi styl minimalistyczny jest bogaty w przekaz przy minimalnej treści. Tapeta Minimalny wzór to świetna propozycja dla każdego miłośnika stylu minimalistycznego.

Tapeta Minimalny wzór pasuje do każdego wnętrza

W domach, które urządzone są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie pasuje do wyłożenia tapetą Minimalny wzór. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, kuchnia, a nawet ankes kuchenny. Osoby odwiedzające nasz dom na pewno zwrócą uwagę na wystrój naszego domu w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wyraźna, że trudno jej nie zauważyć. Wnętrze z tapetą Minimalny wzór zauroczy i skłoni do refleksji. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tym stylu. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Uwalnia głębsze treści schowane w znaczących barwach i rozmaitych wzorach. Struktura i montaż tapety Minimalny wzór Tapeta Minimalny wzór posiada dwie struktury. Jedna jest płócienna, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na porysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest wykonana z winylu, odbija odbłyski światła. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba jedynie wysokiej klasy kleju do montażu. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Minimalny wzór. Na końcu trzeba ją mocno docisnąć do powierzchni ściennej i moment poczekać.