ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Minimalistyczne Góry i Morze

autor: LindaAyu    id motywu: 2810
Tapeta Minimalistyczne Góry i Morze
Tapeta Minimalistyczne Góry i Morze
Tapeta Minimalistyczne Góry i Morze
Tapeta Minimalistyczne Góry i Morze
Tapeta Minimalistyczne Góry i Morze
Tapeta Minimalistyczne Góry i Morze
Tapeta Minimalistyczne Góry i Morze
Tapeta Minimalistyczne Góry i Morze
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Minimalistyczne Góry i Morze - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza mieszkań urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające klimat Skandynawii. Kolor szary w połączeniu z bielą i czernią.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami gustowną kompozycję. Na styl skandynawski składa się wiele elementów -umeblowanie, kolor ścian, obrazy, rośliny, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych dcienieach. Można też zastosować tapetę Minimalistyczne Góry i Morze. Rozwiązanie nowatorskie pasujące do stylu nordic.

Tapeta Minimalistyczne Góry i Morze wyjątkowa w kolekcji tapet

Tapetę Minimalistyczne Góry i Morze cechuje naturalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych barwach tworzą elegancki klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest szalenie efektowny, odróżnia się od innych stylów. Chłód Skandynawski na tapecie Minimalistyczne Góry i Morze w połączeniu z pozostałymi elementami pomieszczenia staje się subtelny i przyjemny. Tapeta Minimalistyczne Góry i Morze w kompozycji z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi meblami oraz niebieskimi tonacjami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca popularność stylu nordic powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Minimalistyczne Góry i Morze. 

Wzornictwo tapety Minimalistyczne Góry i Morze

Na tapecie Minimalistyczne Góry i Morze dominują wzory, które świetnie oddają klimat skandynawski. Cieme jak i kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne kształty i kontury roślin i zwierząt. Można dojrzeć renifery, dinozaury, jeża, lisa,wiewiórki, ptaszki oraz konie. Schematy w czerni komponują się z kolorową mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Minimalistyczne Góry i Morze

Tapeta Minimalistyczne Góry i Morze posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga cała wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dosyć dużą odporność na porysowanie, nie strzępi się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Minimalistyczne Góry i Morze odbija refleksy świetlne.

Szybki montaż tapety Minimalistyczne Góry i Morze

Tapetę Minimalistyczne Góry i Morze klei się dościany w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej do montażu. Klejem pokrywa się powierzchnię ściany, a w dalszej kolejności przykleja się winyl do ściany i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ściany od pierwszego klejenia.