ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Minimalistyczne Choinki

autor: Oksana Stepova    id motywu: 2790
Tapeta Minimalistyczne Choinki
Tapeta Minimalistyczne Choinki
Tapeta Minimalistyczne Choinki
Tapeta Minimalistyczne Choinki
Tapeta Minimalistyczne Choinki
Tapeta Minimalistyczne Choinki
Tapeta Minimalistyczne Choinki
Tapeta Minimalistyczne Choinki
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Minimalistyczne Choinki - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające klimat Skandynawii. Szarość w mariażu z bielą i czarnymi akcentami.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami elegancką kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się kilka elementów -meble, barwa ścian, obrazy, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych dcienieach. Można też wykorzystać tapetę Minimalistyczne Choinki. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu nordic.

Tapeta Minimalistyczne Choinki wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Minimalistyczne Choinki cechuje oryginalna tekstura i pomysłowe wzornictwo. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Nordic. Design wnętrza jest szalenie efektowny, odróżnia się od każdego innego stylu. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Minimalistyczne Choinki w połączeniu z innymi elementami wnętrza staje się ciepły. Tapeta Minimalistyczne Choinki w zestawieniu z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi elementami oraz niebieskimi tonacjami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca popularność stylu nordic powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Minimalistyczne Choinki. 

Wzornictwo tapety Minimalistyczne Choinki

Na tapecie Minimalistyczne Choinki dominujące są wzory, które świetnie oddają aurę Skandynawii. Szare oraz kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne figury i kontury roślin i zwierząt. Można dopatrzyć się renifery, dinozaura, jeże, szakala,wiewiórkę, ptaszki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach komponują się z barwną mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Minimalistyczne Choinki

Tapeta Minimalistyczne Choinki ma podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dość dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie strzępi się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Minimalistyczne Choinki redukuje promienie świetlne.

Szybki montaż tapety Minimalistyczne Choinki

Tapetę Minimalistyczne Choinki przykleja się dościany w sposób błyskawiczny i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej montażowy. Klejem pokrywa się ścianę, a w dalszej kolejności przykłada się winyl do ściany i solidnie przyciska. Tapeta przylega idealnie do ściany od pierwszego klejenia.