ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Minimalistyczne Choinki

autor: Oksana Stepova    id motywu: 2790
Tapeta Minimalistyczne Choinki
Tapeta Minimalistyczne Choinki
Tapeta Minimalistyczne Choinki
Tapeta Minimalistyczne Choinki
Tapeta Minimalistyczne Choinki Tapeta Minimalistyczne Choinki Tapeta Minimalistyczne Choinki Tapeta Minimalistyczne Choinki
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta Minimalistyczne Choinki - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające klimat Skandynawii. Szarość w mariażu z bielą i czarnymi akcentami.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami elegancką kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się kilka elementów -meble, barwa ścian, obrazy, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych dcienieach. Można też wykorzystać tapetę Minimalistyczne Choinki. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu nordic.

Tapeta Minimalistyczne Choinki wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Minimalistyczne Choinki cechuje oryginalna tekstura i pomysłowe wzornictwo. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Nordic. Design wnętrza jest szalenie efektowny, odróżnia się od każdego innego stylu. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Minimalistyczne Choinki w połączeniu z innymi elementami wnętrza staje się ciepły. Tapeta Minimalistyczne Choinki w zestawieniu z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi elementami oraz niebieskimi tonacjami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca popularność stylu nordic powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Minimalistyczne Choinki. 

Wzornictwo tapety Minimalistyczne Choinki

Na tapecie Minimalistyczne Choinki dominujące są wzory, które świetnie oddają aurę Skandynawii. Szare oraz kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne figury i kontury roślin i zwierząt. Można dopatrzyć się renifery, dinozaura, jeże, szakala,wiewiórkę, ptaszki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach komponują się z barwną mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Minimalistyczne Choinki

Tapeta Minimalistyczne Choinki ma podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dość dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie strzępi się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Minimalistyczne Choinki redukuje promienie świetlne.

Szybki montaż tapety Minimalistyczne Choinki

Tapetę Minimalistyczne Choinki przykleja się dościany w sposób błyskawiczny i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej montażowy. Klejem pokrywa się ścianę, a w dalszej kolejności przykłada się winyl do ściany i solidnie przyciska. Tapeta przylega idealnie do ściany od pierwszego klejenia.