ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Mglisty Las

autor: bukhavets    id motywu: 2792
Tapeta Mglisty Las
Tapeta Mglisty Las
Tapeta Mglisty Las
Tapeta Mglisty Las
Tapeta Mglisty Las
Tapeta Mglisty Las
Tapeta Mglisty Las
Tapeta Mglisty Las
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Mglisty Las - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza pomieszczeń urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające klimat Skandynawii. Szarość w połączeniu z bielą i czarnymi akcentami.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami elegancką kompozycję. Na styl skandynawski składa się wiele elementów -meble, odcień ścian, grafiki, roślinność, światło we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych barwach. Można też zastosować tapetę Mglisty Las. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Mglisty Las wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Mglisty Las cechuje oryginalna tekstura i inspirujące wzornictwo. Prostota z domieszką abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą elegancki klimat stylu Scandinavian. Wystrój wnętrza jest szalenie efektowny, odróżnia się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Mglisty Las w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się nastrojowy. Tapeta Mglisty Las w kompozycji z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz niebieskimi akcentami tworzy wyjątkowy wystrój. Wzrastająca popularność stylu skandynawskiego sprawia większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Mglisty Las. 

Wzornictwo tapety Mglisty Las

Na tapecie Mglisty Las dominują wzory, które doskonale oddają aurę Skandynawii. Cieme oraz kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne kształty i kontury flory i fauny. Można dopatrzyć się renifery, dinozaury, jeże, szakala,wiewiórki, ptaki oraz koniki. Schematy w czerni komponują się z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Mglisty Las

Tapeta Mglisty Las posiada podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dość dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Mglisty Las odbija promienie świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Mglisty Las

Tapetę Mglisty Las przykleja się dościan w sposób szybki i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej montażowy. Klejem smaruje się powierzchnię ściany, a następnie przykleja się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega idealnie do ścian od pierwszego przyłożenia.