ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Malarstwo abstrakcyjne uniwersalne

autor: irinabogomolova    id motywu: 2870
Tapeta Malarstwo abstrakcyjne uniwersalne
Tapeta Malarstwo abstrakcyjne uniwersalne
Tapeta Malarstwo abstrakcyjne uniwersalne
Tapeta Malarstwo abstrakcyjne uniwersalne Tapeta Malarstwo abstrakcyjne uniwersalne Tapeta Malarstwo abstrakcyjne uniwersalne

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Malarstwo abstrakcyjne uniwersalne

Styl minimalistycznystał się popularny w designie wnętrza. Zauważago coraz więcej designerów aranżujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne meble w połączeniu z ciekawym aranżem ścian i sufitów nadają wnętrzu niebywałego wręcz charakteru. Wielu fachowców dobrze znających specyfikę stylu minimalistycznego uważa go za ponadczasowy, który jest zawsze w modzie. Łączy on w sobie delikatność i pełne smaku i wyrafinowania niedomówienia, skromność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza mieszkania pojawiają się artystycznie zaprojektowane tapety minimal, które idealnie komponują się z wieloma komponentami tego stylu.

Tapeta minimalistyczna Malarstwo abstrakcyjne uniwersalne

Tapeta w stylu minimalistycznym to przełamanie wielu wzorów, szkiców, kolorów, geometrycznych kształtów, nieszablonowych kompozycji, które zestawione są z motywami roślinnymi i ciemnymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne barwy. Kolory takie jak chociażby niebieski, czerwony, zieleń, orange, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej wyraziste są barwy biel i czerń. Grafiki na tapecie posiadają wyraziste kontury. Dzięki takiemu aranżowi styl minimalistyczny jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta Malarstwo abstrakcyjne uniwersalne to idealna propozycja dla każdego pasjonata stylu minimalistycznego.

Tapeta Malarstwo abstrakcyjne uniwersalne będzie pasowała do każdego wnętrza

W domach, które urządzone są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie pasuje do wyłożenia tapetą Malarstwo abstrakcyjne uniwersalne. To może być mniejszy lub większy pokój, np. salon, sypialnia, korytarz, kuchnia, a nawet ankes kuchenny. Goście z pewnością zwrócą uwagę na design naszego domu w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wyraźna, że trudno jej nie zauważyć. Wnętrze z tapetą Malarstwo abstrakcyjne uniwersalne zachwyci i skłoni do zadumy. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie znaczy mniej. W tym przypadku minimalizm kojarzony jest z więcej. Uwalnia głębsze treści schowane w znaczących kolorach i różnych wzorach. Struktura i montaż tapety Malarstwo abstrakcyjne uniwersalne Tapeta Malarstwo abstrakcyjne uniwersalne ma dwie wersje strukturalne. Jedna jest płócienna, a druga całkiem gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa rozerwania się tapety. Jest bardzo odporna na porysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest winylowa, odpiera refleksy światła. Montaż jest szybki. Potrzeba jedynie wysokiej marki kleju do montażu. Smarujemy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Malarstwo abstrakcyjne uniwersalne. Na końcu należy ją mocno docisnąć do ściany i chwilę poczekać.