ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Ludowe Opowieści

autor: redkoala    id motywu: 2839
Tapeta Ludowe Opowieści
Tapeta Ludowe Opowieści
Tapeta Ludowe Opowieści
Tapeta Ludowe Opowieści
Tapeta Ludowe Opowieści
Tapeta Ludowe Opowieści
Tapeta Ludowe Opowieści
Tapeta Ludowe Opowieści
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Ludowe Opowieści - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające aurę Skandynawii. Szarość w połączeniu z bielą i czarnymi akcentami.Dodatek elementów drewnianych tworzy z naturalnymi barwami gustowną kompozycję. Na styl skandynawski składa się wiele elementów -umeblowanie, odcień ścian, obrazy, rośliny, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych kolorach. Można także wykorzystać tapetę Ludowe Opowieści. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu nordic.

Tapeta Ludowe Opowieści wyjątkowa w kolekcji tapet

Tapetę Ludowe Opowieści cechuje oryginalna tekstura i pomysłowe wzory. Prostota z domieszką abstrakcyjnych elementów w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Nordic. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, odróżnia się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Ludowe Opowieści w połączeniu z innymi elementami wnętrza staje się ciepły. Tapeta Ludowe Opowieści w kompozycji z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi elementami oraz niebieskimi akcentami tworzy wyjątkowy wystrój. Wzrastająca powszechność stylu nordic powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Ludowe Opowieści. 

Wzornictwo tapety Ludowe Opowieści

Na tapecie Ludowe Opowieści dominujące są wzory, które świetnie oddają aurę Skandynawii. Cieme oraz kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne figury i szkice flory i fauny. Można dopatrzyć się renifery, dinozaury, jeże, szakala,wiewiórkę, ptaszki oraz koniki. Schematy w czerni komponują się z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Ludowe Opowieści

Tapeta Ludowe Opowieści posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga cała wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dość dużą odporność na porysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Ludowe Opowieści eliminuje refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Ludowe Opowieści

Tapetę Ludowe Opowieści przykleja się dościan w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej do montażu. Klejem pokrywa się powierzchnię ściany, a następnie przykłada się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego przyłożenia.