ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Liście w Stylu Skandynawskim

autor: Betelgejze    id motywu: 2644
Tapeta Liście w Stylu Skandynawskim
Tapeta Liście w Stylu Skandynawskim
Tapeta Liście w Stylu Skandynawskim Tapeta Liście w Stylu Skandynawskim
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - rośliny i liście

Roślinność zawsze wpływała na każdego kojąco. Chyba nic tak jak motywy roślinne nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Widok łąki pełnej różnych roślin, leśnego krajobrazu od razu poprawia humor. Obserwując zieleń wypoczywamy, nabieramy sił witalnych. Każdy powrót z lasu pozostawia w człowieku miłe wspomnienie i potęguje chęć na więcej. Czy można utrwalić poczucie ciągłego obcowania z naturą? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Liście w Stylu Skandynawskim.  

Tapeta Liście w Stylu Skandynawskim – uderzająca moc roślin

Tapeta Liście w Stylu Skandynawskim występuje w bogatej kolorystyce i wzornictwie. Motywy roślinne uderzają świeżością i subtelnym powabem. Oglądanie tapety Liście w Stylu Skandynawskim o każdej porze w ciągu dnia sprawia, że nieustannie czujemy się wypoczęci. Ten widok zieleni utrwalonej na winylu nigdy się nie nudzi. Tapeta Liście w Stylu Skandynawskim to zieleń w różnych odsłonach. Na tapecie znajdziemy barwny wzór kwiatów w przeróżnych barwach – zieleń, niebieski, róż, szary, pomarańcz, żółty, biały, kremowy, bordo, czerń, turkusowy. Wszystkie barwne wzory tworzą niesamowitą kompozycję. Wzornictwo na tapecie Liście w Stylu Skandynawskim nie ma sobie równych. Zobaczymy palmy czarno-białe, letnią kolorową roślinność, tropik, wielobarwne pióra, liście bananowca, różowy liść piwonii, schematyczarno-białych liści i inne.

Tapeta Liście w Stylu Skandynawskim w pokoju

W przestrzeni domu jest wiele pomieszczeń, do których doskonałe pasuje tapeta Liście w Stylu Skandynawskim. Można tą tapetą ozdobić większy i mniejszy pokój. Sprawdzi się też w salonie, w którym zazwyczaj przyjmujemy naszych gości. Tapeta Liście w Stylu Skandynawskim to również idealny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek się znajdzie tam wygląda się elegancko i z klasą.

Dwojaka struktura tapety Liście w Stylu Skandynawskim

Tapeta Liście w Stylu Skandynawskim posiada podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płótna i gładkiej. Tapeta na podkładzie flizelinowym, wyjątkowo odporna na różne porysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada też określoną odporność na płomienie ognia. Stworzona na bazie winylu stosunkowo łatwo przykleja się do powierzchni ściany.

Prace montażowe

Tapetę Liście w Stylu Skandynawskim bardzo prosto przykleja się do powierzchni ścian. Do tego wystarczy tylko doskonałego kleju do montażu tapet. Klej szybko wiąże tapetę z powierzchnią ściany. W krótkim czasie wysycha. Krótko po montażu tapeta przylega szczelnie do powierzchni.