ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Liście w Stylu Skandynawskim

autor: Betelgejze    id motywu: 2644
Tapeta Liście w Stylu Skandynawskim
Tapeta Liście w Stylu Skandynawskim
Tapeta Liście w Stylu Skandynawskim
Tapeta Liście w Stylu Skandynawskim
Tapeta Liście w Stylu Skandynawskim
Tapeta Liście w Stylu Skandynawskim
Tapeta Liście w Stylu Skandynawskim
Tapeta Liście w Stylu Skandynawskim
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta - rośliny i liście

Roślinność zawsze wpływała na każdego kojąco. Chyba nic tak jak motywy roślinne nie uspokaja i nie poprawia samopoczucia. Widok łąki pełnej różnych roślin, leśnego krajobrazu od razu poprawia humor. Obserwując zieleń wypoczywamy, nabieramy sił witalnych. Każdy powrót z lasu pozostawia w człowieku miłe wspomnienie i potęguje chęć na więcej. Czy można utrwalić poczucie ciągłego obcowania z naturą? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Liście w Stylu Skandynawskim.  

Tapeta Liście w Stylu Skandynawskim – uderzająca moc roślin

Tapeta Liście w Stylu Skandynawskim występuje w bogatej kolorystyce i wzornictwie. Motywy roślinne uderzają świeżością i subtelnym powabem. Oglądanie tapety Liście w Stylu Skandynawskim o każdej porze w ciągu dnia sprawia, że nieustannie czujemy się wypoczęci. Ten widok zieleni utrwalonej na winylu nigdy się nie nudzi. Tapeta Liście w Stylu Skandynawskim to zieleń w różnych odsłonach. Na tapecie znajdziemy barwny wzór kwiatów w przeróżnych barwach – zieleń, niebieski, róż, szary, pomarańcz, żółty, biały, kremowy, bordo, czerń, turkusowy. Wszystkie barwne wzory tworzą niesamowitą kompozycję. Wzornictwo na tapecie Liście w Stylu Skandynawskim nie ma sobie równych. Zobaczymy palmy czarno-białe, letnią kolorową roślinność, tropik, wielobarwne pióra, liście bananowca, różowy liść piwonii, schematyczarno-białych liści i inne.

Tapeta Liście w Stylu Skandynawskim w pokoju

W przestrzeni domu jest wiele pomieszczeń, do których doskonałe pasuje tapeta Liście w Stylu Skandynawskim. Można tą tapetą ozdobić większy i mniejszy pokój. Sprawdzi się też w salonie, w którym zazwyczaj przyjmujemy naszych gości. Tapeta Liście w Stylu Skandynawskim to również idealny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek się znajdzie tam wygląda się elegancko i z klasą.

Dwojaka struktura tapety Liście w Stylu Skandynawskim

Tapeta Liście w Stylu Skandynawskim posiada podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płótna i gładkiej. Tapeta na podkładzie flizelinowym, wyjątkowo odporna na różne porysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada też określoną odporność na płomienie ognia. Stworzona na bazie winylu stosunkowo łatwo przykleja się do powierzchni ściany.

Prace montażowe

Tapetę Liście w Stylu Skandynawskim bardzo prosto przykleja się do powierzchni ścian. Do tego wystarczy tylko doskonałego kleju do montażu tapet. Klej szybko wiąże tapetę z powierzchnią ściany. W krótkim czasie wysycha. Krótko po montażu tapeta przylega szczelnie do powierzchni.