ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Liście i Żołędzie

autor: galyna_p    id motywu: 2785
Tapeta Liście i Żołędzie
Tapeta Liście i Żołędzie
Tapeta Liście i Żołędzie
Tapeta Liście i Żołędzie
Tapeta Liście i Żołędzie
Tapeta Liście i Żołędzie
Tapeta Liście i Żołędzie
Tapeta Liście i Żołędzie
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Liście i Żołędzie - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza pomieszczeń urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające klimat Skandynawii. Kolor szary w mariażu z bielą i czarnymi akcentami.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami elegancką kompozycję. Na styl skandynawski składa się wiele elementów -meble, kolor ścian, obrazy, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych dcienieach. Można także wykorzystać tapetę Liście i Żołędzie. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Liście i Żołędzie wyjątkowa w kolekcji tapet

Tapetę Liście i Żołędzie charakteryzuje oryginalna tekstura i pomysłowe wzornictwo. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych barwach tworzą elegancki klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest szalenie efektowny, odróżnia się od innych stylów. Chłód Skandynawski na tapecie Liście i Żołędzie w połączeniu z innymi elementami wnętrza staje się ciepły. Tapeta Liście i Żołędzie w zestawieniu z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi meblami oraz niebieskimi akcentami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca powszechność stylu skandynawskiego sprawia większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Liście i Żołędzie. 

Wzornictwo tapety Liście i Żołędzie

Na tapecie Liście i Żołędzie dominujące są wzory, które świetnie oddają klimat skandynawski. Cieme oraz kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne kształty i kontury roślin i zwierząt. Można dopatrzyć się renifery, dinozaury, jeża, lisa,wiewiórki, ptaszki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach zestawione są z kolorową mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Liście i Żołędzie

Tapeta Liście i Żołędzie ma podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dość dużą odporność na porysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Liście i Żołędzie eliminuje refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Liście i Żołędzie

Tapetę Liście i Żołędzie klei się dościan w sposób szybki i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej montażowy. Klejem smaruje się powierzchnię ściany, a w dalszej kolejności przykleja się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega idealnie do ścian od pierwszego przyłożenia.