Strona główna / Tapety / Kategorie / Akwarele
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Liście Bananowca

autor: depiano    id motywu: 2674
Tapeta Liście Bananowca
Tapeta Liście Bananowca
Tapeta Liście Bananowca
Tapeta Liście Bananowca
Tapeta Liście Bananowca
Tapeta Liście Bananowca
Tapeta Liście Bananowca
Tapeta Liście Bananowca
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta - wzory roślin i liści

Rośliny od niepamiętnych czasów działa na każdego kojąco. Chyba nic tak jak zieleń nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Obraz łąki pełnej drzew i kwiatów, lasu błyskawicznie poprawia humor. Obserwując świat roślin relaksujemy się, nabieramy sił witalnych. Każdy powrót z lasu pozostawia w nas radosne wspomnienie i potęguje chęć na na kolejne spotkanie z naturą. Czy można przedłużyć uczucie ciągłego przebywania z naturą? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Liście Bananowca.  

Tapeta Liście Bananowca – uderzająca świeżość roślin

Tapeta Liście Bananowca występuje w wielu kolorach i wzorach. Motywy roślin i liści uderzają żywością i subtelnym urokiem. Oglądanie tapety Liście Bananowca o każdej porze dnia i nocy sprawia, że nieustannie czujemy się zrelaksowani. Ten wizerunek roślin i liści nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Liście Bananowca to zieleń w różnych odsłonach. Na tapecie znaleźć można barwny wzór kwiatów w różnych barwach – zielony, niebieski, róż, szarość, organge, złoty, biel, ecru, bordo, czarny, turkus. Wszystkie kolorowe wzory tworzą niezwykłą mozaikę. Wzornictwo na tapecie Liście Bananowca nie ma sobie równych. Zobaczymy palmy czarno-białe, letnią kolorową roślinność, tropik, kolorowe pióra, liście bananowca, różowe liście piwonii, siatkiczarno-białych liści i inne.

Tapeta Liście Bananowca w pokoju

W przestrzeni mieszkania jest wiele pomieszczeń, do których idealnie pasuje tapeta Liście Bananowca. Można tą tapetą ozdobić większy i mniejszy pokój. Sprawdzi się też w największym pokoju, w którym najczęściej przyjmujemy swoich gości. Tapeta Liście Bananowca to również idealny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek będzie przyklejona tam wygląda się elegancko i z klasą.

Podwójna struktura tapety Liście Bananowca

Tapeta Liście Bananowca posiada podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płótna i gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na wszelkie porysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada też pewną odporność ogniową. Stworzona na bazie materiału winylowego dosyć łatwo przykleja się do powierzchni ściany.

Prace montażowe

Tapetę Liście Bananowca bardzo prosto przykleja się do powierzchni ścian. Do tego wystarczy tylko doskonałego kleju do montażu tapet. Klej błyskawicznie wiąże tapetę z powierzchnią ściany. Bardzo szybko wysycha. Krótko po klejeniu tapeta przylega szczelnie do ścian.