Strona główna / Tapety / Kategorie / Akwarele
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Liście Bananowca

autor: depiano    id motywu: 2674
Tapeta Liście Bananowca
Tapeta Liście Bananowca
Tapeta Liście Bananowca
Tapeta Liście Bananowca Tapeta Liście Bananowca Tapeta Liście Bananowca
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - wzory roślin i liści

Rośliny od niepamiętnych czasów działa na każdego kojąco. Chyba nic tak jak zieleń nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Obraz łąki pełnej drzew i kwiatów, lasu błyskawicznie poprawia humor. Obserwując świat roślin relaksujemy się, nabieramy sił witalnych. Każdy powrót z lasu pozostawia w nas radosne wspomnienie i potęguje chęć na na kolejne spotkanie z naturą. Czy można przedłużyć uczucie ciągłego przebywania z naturą? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Liście Bananowca.  

Tapeta Liście Bananowca – uderzająca świeżość roślin

Tapeta Liście Bananowca występuje w wielu kolorach i wzorach. Motywy roślin i liści uderzają żywością i subtelnym urokiem. Oglądanie tapety Liście Bananowca o każdej porze dnia i nocy sprawia, że nieustannie czujemy się zrelaksowani. Ten wizerunek roślin i liści nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Liście Bananowca to zieleń w różnych odsłonach. Na tapecie znaleźć można barwny wzór kwiatów w różnych barwach – zielony, niebieski, róż, szarość, organge, złoty, biel, ecru, bordo, czarny, turkus. Wszystkie kolorowe wzory tworzą niezwykłą mozaikę. Wzornictwo na tapecie Liście Bananowca nie ma sobie równych. Zobaczymy palmy czarno-białe, letnią kolorową roślinność, tropik, kolorowe pióra, liście bananowca, różowe liście piwonii, siatkiczarno-białych liści i inne.

Tapeta Liście Bananowca w pokoju

W przestrzeni mieszkania jest wiele pomieszczeń, do których idealnie pasuje tapeta Liście Bananowca. Można tą tapetą ozdobić większy i mniejszy pokój. Sprawdzi się też w największym pokoju, w którym najczęściej przyjmujemy swoich gości. Tapeta Liście Bananowca to również idealny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek będzie przyklejona tam wygląda się elegancko i z klasą.

Podwójna struktura tapety Liście Bananowca

Tapeta Liście Bananowca posiada podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płótna i gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na wszelkie porysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada też pewną odporność ogniową. Stworzona na bazie materiału winylowego dosyć łatwo przykleja się do powierzchni ściany.

Prace montażowe

Tapetę Liście Bananowca bardzo prosto przykleja się do powierzchni ścian. Do tego wystarczy tylko doskonałego kleju do montażu tapet. Klej błyskawicznie wiąże tapetę z powierzchnią ściany. Bardzo szybko wysycha. Krótko po klejeniu tapeta przylega szczelnie do ścian.