ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Liść i Zioła

autor: Thitichaya    id motywu: 2707
Tapeta Liść i Zioła
Tapeta Liść i Zioła
Tapeta Liść i Zioła
Tapeta Liść i Zioła
Tapeta Liść i Zioła
Tapeta Liść i Zioła
Tapeta Liść i Zioła
Tapeta Liść i Zioła
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta - wzory roślin i liści

Roślinność zawsze wpływała na każdego łagodząco. Chyba nic tak jak rośliny nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Obraz łąki pełnej kwiatów, leśnego krajobrazu błyskawicznie poprawia humor. Obserwując świat roślin relaksujemy się, nabieramy energii witalnej. Każdy powrót z lasu pozostawia w nas miłe wspomnienia i potęguje chęć na więcej. Czy da się utrwalić uczucie ciągłego obcowania z naturą? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Liść i Zioła.  

Tapeta Liść i Zioła – uderzająca świeżość zieleni

Tapeta Liść i Zioła występuje w bogatej kolorystyce i wzornictwie. Motywy roślin i liści uderzają żywością i subtelnym urokiem. Spoglądanie tapety Liść i Zioła o każdej porze dnia i nocy sprawia, że nieustannie czujemy się zrelaksowani. Ten wizerunek zieleni utrwalonej na winylu nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Liść i Zioła to przyroda w różnych odmianach. Na tapecie znaleźć można kolorowy wzór kwiatowy w przeróżnych barwach – zielony, błękitny, róż, szarość, organge, złoty, biel, kremowy, bordowy, czerń, turkus. Wszystkie kolorowe wzory tworzą niesamowitą mozaikę. Wzornictwo na tapecie Liść i Zioła jest oryginalne i niepowtarzalne. Ujrzymy palmy czarno-białe, letnią kolorową roślinność, tropikalne liście, kolorowe pióra, liście bananowca, różowe liście piwonii, siatkiczarno-białych listków i wiele innych.

Tapeta Liść i Zioła w przestrzeni wewnętrznej

W przestrzeni domu jest wiele miejsc, do których świetnie pasuje tapeta Liść i Zioła. Można nią wyłożyć duży i mały pokój. Sprawdzi się też w największym pokoju, w którym najczęściej przyjmujemy naszych gości. Tapeta Liść i Zioła to również idealny pomysł dla sypialni. Gdziekolwiek będzie przyklejona tam prezentuje się stylowo i z klasą.

Dwojaka struktura tapety Liść i Zioła

Tapeta Liść i Zioła ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej i gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na różne zarysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada też określoną odporność na płomienie ognia. Stworzona na bazie winylu stosunkowo łatwo klei się do powierzchni ściennej.

Czynności montażowe

Tapetę Liść i Zioła bardzo łatwo klei się do powierzchni ścian. Do tego potrzebujemy tylko doskonałego kleju do montażu tapet. Klej błyskawicznie scala tapetę z powierzchnią ściany. W krótkim czasie wysycha. Krótko po pracach montażowych tapeta przylega szczelnie do ścian.