ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Liść i Zioła

autor: Thitichaya    id motywu: 2707
Tapeta Liść i Zioła
Tapeta Liść i Zioła
Tapeta Liść i Zioła
Tapeta Liść i Zioła Tapeta Liść i Zioła Tapeta Liść i Zioła
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - wzory roślin i liści

Roślinność zawsze wpływała na każdego łagodząco. Chyba nic tak jak rośliny nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Obraz łąki pełnej kwiatów, leśnego krajobrazu błyskawicznie poprawia humor. Obserwując świat roślin relaksujemy się, nabieramy energii witalnej. Każdy powrót z lasu pozostawia w nas miłe wspomnienia i potęguje chęć na więcej. Czy da się utrwalić uczucie ciągłego obcowania z naturą? Są na to różne sposoby. Jednym z nich jest tapeta Liść i Zioła.  

Tapeta Liść i Zioła – uderzająca świeżość zieleni

Tapeta Liść i Zioła występuje w bogatej kolorystyce i wzornictwie. Motywy roślin i liści uderzają żywością i subtelnym urokiem. Spoglądanie tapety Liść i Zioła o każdej porze dnia i nocy sprawia, że nieustannie czujemy się zrelaksowani. Ten wizerunek zieleni utrwalonej na winylu nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Liść i Zioła to przyroda w różnych odmianach. Na tapecie znaleźć można kolorowy wzór kwiatowy w przeróżnych barwach – zielony, błękitny, róż, szarość, organge, złoty, biel, kremowy, bordowy, czerń, turkus. Wszystkie kolorowe wzory tworzą niesamowitą mozaikę. Wzornictwo na tapecie Liść i Zioła jest oryginalne i niepowtarzalne. Ujrzymy palmy czarno-białe, letnią kolorową roślinność, tropikalne liście, kolorowe pióra, liście bananowca, różowe liście piwonii, siatkiczarno-białych listków i wiele innych.

Tapeta Liść i Zioła w przestrzeni wewnętrznej

W przestrzeni domu jest wiele miejsc, do których świetnie pasuje tapeta Liść i Zioła. Można nią wyłożyć duży i mały pokój. Sprawdzi się też w największym pokoju, w którym najczęściej przyjmujemy naszych gości. Tapeta Liść i Zioła to również idealny pomysł dla sypialni. Gdziekolwiek będzie przyklejona tam prezentuje się stylowo i z klasą.

Dwojaka struktura tapety Liść i Zioła

Tapeta Liść i Zioła ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej i gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na różne zarysowania i draśnięcia, pęknięcia. Posiada też określoną odporność na płomienie ognia. Stworzona na bazie winylu stosunkowo łatwo klei się do powierzchni ściennej.

Czynności montażowe

Tapetę Liść i Zioła bardzo łatwo klei się do powierzchni ścian. Do tego potrzebujemy tylko doskonałego kleju do montażu tapet. Klej błyskawicznie scala tapetę z powierzchnią ściany. W krótkim czasie wysycha. Krótko po pracach montażowych tapeta przylega szczelnie do ścian.