ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Letnie Palmowe Liście

autor: ldinka    id motywu: 2667
Tapeta Letnie Palmowe Liście
Tapeta Letnie Palmowe Liście
Tapeta Letnie Palmowe Liście
Tapeta Letnie Palmowe Liście Tapeta Letnie Palmowe Liście Tapeta Letnie Palmowe Liście
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - wzór roślinny

Rośliny zawsze działa na każdego kojąco. Chyba nic tak jak rośliny nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Obraz łąki pełnej drzew i kwiatów, leśnego krajobrazu błyskawicznie poprawia humor. Patrząc świat roślin relaksujemy się, nabieramy energii witalnej. Każdy powrót z lasu pozostawia w nas radosne wspomnienie i potęguje chęć na więcej. Czy da się przedłużyć uczucie wiecznego obcowania z naturą? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Letnie Palmowe Liście.  

Tapeta Letnie Palmowe Liście – uderzająca świeżość roślin

Tapeta Letnie Palmowe Liście występuje w wielu kolorach i wzornictwie. Motywy roślinne uderzają świeżością i subtelnym urokiem. Oglądanie tapety Letnie Palmowe Liście o każdej porze w ciągu dnia sprawia, że non stop czujemy się zrelaksowani. Ten wizerunek zieleni utrwalonej na winylu nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Letnie Palmowe Liście to przyroda w wielu odmianach. Na tapecie znajdziemy barwny wzór kwiatów w przeróżnych barwach – zielony, błękitny, różowy, szarość, pomarańczowy, żółty, biały, ecru, bordowy, czarny, turkusowy. Wszystkie barwne wzory tworzą niezwykłą kompozycję. Wzory na tapecie Letnie Palmowe Liście jest oryginalne i niepowtarzalne. Ujrzymy palmy czarno-białe, letnią florę, tropikalne liście, kolorowe pióra, liść bananowca, różowe liście piwonii, schematyczarno-białych liści i inne.

Tapeta Letnie Palmowe Liście w przestrzeni wewnętrznej

W przestrzeni mieszkania jest wiele miejsc, do których idealnie pasuje tapeta Letnie Palmowe Liście. Można nią ozdobić duży i mały pokój. Sprawdzi się także w największym pokoju, w którym zazwyczaj przyjmujemy naszych gości. Tapeta Letnie Palmowe Liście to również idealny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek się znajdzie tam wygląda się stylowo i z klasą.

Podwójna struktura tapety Letnie Palmowe Liście

Tapeta Letnie Palmowe Liście ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na różne zarysowania i draśnięcia, pęknięcie. Posiada także określoną odporność na płomienie ognia. Stworzona na bazie winylu dosyć łatwo klei się do powierzchni ściennej.

Czynności montażowe

Tapetę Letnie Palmowe Liście bardzo łatwo klei się do powierzchni ściany. Do tego potrzebujemy tylko doskonałego kleju montażowego. Klej szybko scala tapetę z powierzchnią ściany. W krótkim czasie wysycha. Krótko po klejeniu tapeta przylega szczelnie do ścian.