ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Letnie Palmowe Liście

autor: ldinka    id motywu: 2667
Tapeta Letnie Palmowe Liście
Tapeta Letnie Palmowe Liście
Tapeta Letnie Palmowe Liście
Tapeta Letnie Palmowe Liście
Tapeta Letnie Palmowe Liście
Tapeta Letnie Palmowe Liście
Tapeta Letnie Palmowe Liście
Tapeta Letnie Palmowe Liście
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta - wzór roślinny

Rośliny zawsze działa na każdego kojąco. Chyba nic tak jak rośliny nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Obraz łąki pełnej drzew i kwiatów, leśnego krajobrazu błyskawicznie poprawia humor. Patrząc świat roślin relaksujemy się, nabieramy energii witalnej. Każdy powrót z lasu pozostawia w nas radosne wspomnienie i potęguje chęć na więcej. Czy da się przedłużyć uczucie wiecznego obcowania z naturą? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Letnie Palmowe Liście.  

Tapeta Letnie Palmowe Liście – uderzająca świeżość roślin

Tapeta Letnie Palmowe Liście występuje w wielu kolorach i wzornictwie. Motywy roślinne uderzają świeżością i subtelnym urokiem. Oglądanie tapety Letnie Palmowe Liście o każdej porze w ciągu dnia sprawia, że non stop czujemy się zrelaksowani. Ten wizerunek zieleni utrwalonej na winylu nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Letnie Palmowe Liście to przyroda w wielu odmianach. Na tapecie znajdziemy barwny wzór kwiatów w przeróżnych barwach – zielony, błękitny, różowy, szarość, pomarańczowy, żółty, biały, ecru, bordowy, czarny, turkusowy. Wszystkie barwne wzory tworzą niezwykłą kompozycję. Wzory na tapecie Letnie Palmowe Liście jest oryginalne i niepowtarzalne. Ujrzymy palmy czarno-białe, letnią florę, tropikalne liście, kolorowe pióra, liść bananowca, różowe liście piwonii, schematyczarno-białych liści i inne.

Tapeta Letnie Palmowe Liście w przestrzeni wewnętrznej

W przestrzeni mieszkania jest wiele miejsc, do których idealnie pasuje tapeta Letnie Palmowe Liście. Można nią ozdobić duży i mały pokój. Sprawdzi się także w największym pokoju, w którym zazwyczaj przyjmujemy naszych gości. Tapeta Letnie Palmowe Liście to również idealny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek się znajdzie tam wygląda się stylowo i z klasą.

Podwójna struktura tapety Letnie Palmowe Liście

Tapeta Letnie Palmowe Liście ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płóciennej oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na różne zarysowania i draśnięcia, pęknięcie. Posiada także określoną odporność na płomienie ognia. Stworzona na bazie winylu dosyć łatwo klei się do powierzchni ściennej.

Czynności montażowe

Tapetę Letnie Palmowe Liście bardzo łatwo klei się do powierzchni ściany. Do tego potrzebujemy tylko doskonałego kleju montażowego. Klej szybko scala tapetę z powierzchnią ściany. W krótkim czasie wysycha. Krótko po klejeniu tapeta przylega szczelnie do ścian.