ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Leśne stworki

autor: solodkayamari    id motywu: 2830
Tapeta Leśne stworki
Tapeta Leśne stworki
Tapeta Leśne stworki
Tapeta Leśne stworki Tapeta Leśne stworki Tapeta Leśne stworki

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta Leśne stworki - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza pomieszczeń urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające klimat Skandynawii. Kolor szary w połączeniu z kolorem białym i czernią.Dodatek elementów drewnianych tworzy z naturalnymi barwami elegancką kompozycję. Na styl skandynawski składa się wiele elementów -umeblowanie, barwa ścian, obrazy, roślinność, światło we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych dcienieach. Można też wykorzystać tapetę Leśne stworki. Rozwiązanie oryginalne dostosowane do stylu nordic.

Tapeta Leśne stworki wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Leśne stworki cechuje naturalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych odcieniach tworzą elegancki klimat stylu Scandinavian. Wystrój wnętrza jest szalenie efektowny, różni się od innych stylów. Chłód Skandynawski na tapecie Leśne stworki w połączeniu z innymi elementami pomieszczenia staje się ciepły. Tapeta Leśne stworki w kompozycji z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi elementami oraz błękitnymi tonacjami tworzy wyjątkowy desing. Wzrastająca popularność stylu nordic powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Leśne stworki. 

Wzornictwo tapety Leśne stworki

Na tapecie Leśne stworki dominujące są wzory, które świetnie oddają aurę Skandynawii. Szare oraz kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne kształty i szkice flory i fauny. Można dojrzeć renifery, dinozaury, jeża, szakala,wiewiórki, ptaki oraz konie. Schematy w czarnych tonacjach komponują się z barwną mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Leśne stworki

Tapeta Leśne stworki posiada podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na porysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Leśne stworki eliminuje refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Leśne stworki

Tapetę Leśne stworki przykleja się dościany w sposób szybki i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej do montażu. Klejem smaruje się ścianę, a następnie przykleja się winyl do ściany i solidnie przyciska. Tapeta przylega idealnie do ściany od pierwszego klejenia.