Strona główna / Tapety / Kategorie / Folk
ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Las Zimą

autor: MirabellePrint    id motywu: 2788
Tapeta Las Zimą
Tapeta Las Zimą
Tapeta Las Zimą
Tapeta Las Zimą
Tapeta Las Zimą Tapeta Las Zimą Tapeta Las Zimą Tapeta Las Zimą
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta Las Zimą - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza pomieszczeń urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające klimat Skandynawii. Kolor szary w mariażu z bielą i czernią.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami elegancką kompozycję. Na styl skandynawski składa się wiele elementów -meble, odcień ścian, grafiki, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych kolorach. Można też zastosować tapetę Las Zimą. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Las Zimą wyjątkowa w kolekcji tapet

Tapetę Las Zimą cechuje oryginalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z domieszką abstrakcyjnych nut w naturalnych barwach tworzą gustowny klimat stylu Scandinavian. Wystrój wnętrza jest niezwykle efektowny, różni się od każdego innego stylu. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Las Zimą w połączeniu z pozostałymi elementami pomieszczenia staje się nastrojowy. Tapeta Las Zimą w kompozycji z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi elementami oraz błękitnymi tonacjami tworzy wyjątkowy wystrój. Wzrastająca popularność stylu skandynawskiego powoduje większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Las Zimą. 

Wzornictwo tapety Las Zimą

Na tapecie Las Zimą dominujące są wzory, które doskonale oddają klimat Skandynawii. Cieme jak i kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne figury i kontury flory i fauny. Można dojrzeć renifery, dinozaury, jeża, lisa,wiewiórkę, ptaszki oraz konie. Schematy w czerni komponują się z kolorową mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Las Zimą

Tapeta Las Zimą posiada podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga cała wygładzona. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dość dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Las Zimą odbija promienie świetlne.

Szybki montaż tapety Las Zimą

Tapetę Las Zimą przykleja się dościan w sposób szybki i prosty. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej do montażu. Klejem smaruje się ścianę, a następnie przykleja się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego klejenia.