ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Ładny wzór

autor: bukhavets    id motywu: 2792
Tapeta Ładny wzór
Tapeta Ładny wzór
Tapeta Ładny wzór
Tapeta Ładny wzór Tapeta Ładny wzór Tapeta Ładny wzór

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta Ładny wzór - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza pomieszczeń urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające klimat Skandynawii. Szarość w połączeniu z bielą i czarnymi akcentami.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami elegancką kompozycję. Na styl skandynawski składa się wiele elementów -meble, odcień ścian, grafiki, roślinność, światło we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych barwach. Można też zastosować tapetę Ładny wzór. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Ładny wzór wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Ładny wzór cechuje oryginalna tekstura i inspirujące wzornictwo. Prostota z domieszką abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą elegancki klimat stylu Scandinavian. Wystrój wnętrza jest szalenie efektowny, odróżnia się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Ładny wzór w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się nastrojowy. Tapeta Ładny wzór w kompozycji z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz niebieskimi akcentami tworzy wyjątkowy wystrój. Wzrastająca popularność stylu skandynawskiego sprawia większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Ładny wzór. 

Wzornictwo tapety Ładny wzór

Na tapecie Ładny wzór dominują wzory, które doskonale oddają aurę Skandynawii. Cieme oraz kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne kształty i kontury flory i fauny. Można dopatrzyć się renifery, dinozaury, jeże, szakala,wiewiórki, ptaki oraz koniki. Schematy w czerni komponują się z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Ładny wzór

Tapeta Ładny wzór posiada podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dość dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Ładny wzór odbija promienie świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Ładny wzór

Tapetę Ładny wzór przykleja się dościan w sposób szybki i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej montażowy. Klejem smaruje się powierzchnię ściany, a następnie przykleja się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega idealnie do ścian od pierwszego przyłożenia.