ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Ładny ręcznie rysowane bez szwu

autor: saenal78    id motywu: 2794
Tapeta Ładny ręcznie rysowane bez szwu
Tapeta Ładny ręcznie rysowane bez szwu
Tapeta Ładny ręcznie rysowane bez szwu
Tapeta Ładny ręcznie rysowane bez szwu Tapeta Ładny ręcznie rysowane bez szwu Tapeta Ładny ręcznie rysowane bez szwu

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta Ładny ręcznie rysowane bez szwu - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza pomieszczeń urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające aurę Skandynawii. Szarość w mariażu z bielą i czarnymi akcentami.Dodatek drewna tworzy z tymi barwami gustowną kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -umeblowanie, odcień ścian, grafiki, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych barwach. Można też zastosować tapetę Ładny ręcznie rysowane bez szwu. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu nordic.

Tapeta Ładny ręcznie rysowane bez szwu wyjątkowa w kolekcji tapet

Tapetę Ładny ręcznie rysowane bez szwu wyróżnia oryginalna tekstura i pomysłowe wzornictwo. Prostota z domieszką abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą elegancki klimat stylu Nordic. Wystrój wnętrza jest niezwykle efektowny, różni się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Ładny ręcznie rysowane bez szwu w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się nastrojowy. Tapeta Ładny ręcznie rysowane bez szwu w kompozycji z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi elementami oraz błękitnymi tonacjami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca popularność stylu nordic powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Ładny ręcznie rysowane bez szwu. 

Wzornictwo tapety Ładny ręcznie rysowane bez szwu

Na tapecie Ładny ręcznie rysowane bez szwu dominujące są wzory, które doskonale oddają klimat Skandynawii. Szare oraz kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne kształty i szkice flory i fauny. Można dojrzeć renifery, dinozaury, jeże, szakala,wiewiórkę, ptaszki oraz koniki. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Ładny ręcznie rysowane bez szwu

Tapeta Ładny ręcznie rysowane bez szwu ma podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga cała wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Ładny ręcznie rysowane bez szwu eliminuje refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Ładny ręcznie rysowane bez szwu

Tapetę Ładny ręcznie rysowane bez szwu przykleja się dościan w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej do montażu. Klejem pokrywa się ścianę, a następnie przykleja się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega idealnie do ścian od pierwszego przyłożenia.