ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Kwiatowy skandynawski wzór

autor: trihubova    id motywu: 2821
Tapeta Kwiatowy skandynawski wzór
Tapeta Kwiatowy skandynawski wzór
Tapeta Kwiatowy skandynawski wzór
Tapeta Kwiatowy skandynawski wzór Tapeta Kwiatowy skandynawski wzór Tapeta Kwiatowy skandynawski wzór

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta Kwiatowy skandynawski wzór - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i barwy oddające klimat Skandynawii. Szarość w mariażu z kolorem białym i czarnymi akcentami.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami gustowną kompozycję. Na styl skandynawski składa się kilka elementów -umeblowanie, odcień ścian, grafiki, rośliny, światło we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych kolorach. Można też wykorzystać tapetę Kwiatowy skandynawski wzór. Rozwiązanie nowatorskie pasujące do stylu skandynawskiego.

Tapeta Kwiatowy skandynawski wzór wyjątkowa w kolekcji tapet

Tapetę Kwiatowy skandynawski wzór charakteryzuje oryginalna tekstura i pomysłowe wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych barwach tworzą gustowny klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest szalenie efektowny, odróżnia się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Kwiatowy skandynawski wzór w połączeniu z pozostałymi elementami pomieszczenia staje się nastrojowy. Tapeta Kwiatowy skandynawski wzór w kompozycji z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi elementami oraz błękitnymi akcentami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca popularność stylu skandynawskiego sprawia większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Kwiatowy skandynawski wzór. 

Wzornictwo tapety Kwiatowy skandynawski wzór

Na tapecie Kwiatowy skandynawski wzór dominują wzory, które doskonale oddają aurę Skandynawii. Cieme jak i kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne kształty i szkice roślin i zwierząt. Można dopatrzyć się renifery, dinozaura, jeże, szakala,wiewiórkę, ptaki oraz koniki. Schematy w czarnych tonacjach zestawione są z kolorową mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Kwiatowy skandynawski wzór

Tapeta Kwiatowy skandynawski wzór ma podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga całkiem gładka. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie strzępi się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Kwiatowy skandynawski wzór eliminuje promienie świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Kwiatowy skandynawski wzór

Tapetę Kwiatowy skandynawski wzór klei się dościany w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej do montażu. Klejem pokrywa się powierzchnię ściany, a następnie przykleja się winyl do ściany i solidnie przyciska. Tapeta przylega idealnie do ściany od pierwszego klejenia.