ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło

autor: brusnika9    id motywu: 2686
Tapeta Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło
Tapeta Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło
Tapeta Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło
Tapeta Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło
Tapeta Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło Tapeta Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło Tapeta Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło Tapeta Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Tapeta - rośliny i liście

Rośliny od niepamiętnych czasów wpływała na człowieka kojąco. Chyba nic tak jak rośliny nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Obraz łąki pełnej drzew i kwiatów, leśnego krajobrazu od razu poprawia humor. Patrząc świat roślin wypoczywamy, nabieramy energii witalnej. Każdy powrót z leśnej wycieczki pozostawia w nas radosne wspomnienia i potęguje chęć na więcej. Czy da się przedłużyć uczucie ciągłego przebywania z naturalną roślinnością? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło.  

Tapeta Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło – uderzająca moc roślin

Tapeta Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło występuje w bogatej kolorystyce i wzorach. Motywy roślin i liści uderzają świeżością i subtelnym powabem. Oglądanie tapety Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło o każdej porze dnia i nocy sprawia, że non stop czujemy się wypoczęci. Ten widok zieleni utrwalonej na winylu nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło to zieleń w różnych odmianach. Na tapecie odnajdziemy barwny wzór kwiatów w przeróżnych odcieniach kolorystycznych – zieleń, niebieski, róż, szary, pomarańczowy, złoto, biel, ecru, bordo, czarny, turkus. Wszystkie barwne wzory tworzą niezwykłą kompozycję. Wzory na tapecie Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło nie ma sobie równych. Ujrzymy palmy czarno-białe, letnią kolorową roślinność, tropikalne liście, kolorowe pióra, liście bananowca, różowe liście piwonii, schematyczarno-białych liści i inne.

Tapeta Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło w salonie

W przestrzeni mieszkania jest wiele miejsc, do których doskonałe pasuje tapeta Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło. Można nią wyłożyć większy i mniejszy pokój. Sprawdzi się też w największym pokoju, w którym zazwyczaj przyjmujemy naszych gości. Tapeta Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło to również świetny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek będzie przyklejona tam wygląda się elegancko i z klasą.

Dwojaka struktura tapety Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło

Tapeta Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płótna oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na wszelkie zarysowania i draśnięcia, pęknięcie. Posiada też określoną odporność na płomienie ognia. Wyprodukowana na bazie winylu dosyć łatwo przykleja się do powierzchni ściany.

Czynności montażowe

Tapetę Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło bardzo łatwo przykleja się do powierzchni ściany. Do tego wystarczy tylko doskonałego kleju montażowego. Klej szybko scala tapetę z powierzchnią ścienną. Bardzo szybko wysycha. Krótko po klejeniu tapeta przylega szczelnie do powierzchni.