ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło

autor: brusnika9    id motywu: 2686
Tapeta Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta - rośliny i liście

Rośliny od niepamiętnych czasów wpływała na człowieka kojąco. Chyba nic tak jak rośliny nie uspokaja i nie podnosi samopoczucia. Obraz łąki pełnej drzew i kwiatów, leśnego krajobrazu od razu poprawia humor. Patrząc świat roślin wypoczywamy, nabieramy energii witalnej. Każdy powrót z leśnej wycieczki pozostawia w nas radosne wspomnienia i potęguje chęć na więcej. Czy da się przedłużyć uczucie ciągłego przebywania z naturalną roślinnością? Są na to różnorakie sposoby. Jednym z nich jest tapeta Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło.  

Tapeta Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło – uderzająca moc roślin

Tapeta Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło występuje w bogatej kolorystyce i wzorach. Motywy roślin i liści uderzają świeżością i subtelnym powabem. Oglądanie tapety Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło o każdej porze dnia i nocy sprawia, że non stop czujemy się wypoczęci. Ten widok zieleni utrwalonej na winylu nigdy nie powoduje znudzenia. Tapeta Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło to zieleń w różnych odmianach. Na tapecie odnajdziemy barwny wzór kwiatów w przeróżnych odcieniach kolorystycznych – zieleń, niebieski, róż, szary, pomarańczowy, złoto, biel, ecru, bordo, czarny, turkus. Wszystkie barwne wzory tworzą niezwykłą kompozycję. Wzory na tapecie Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło nie ma sobie równych. Ujrzymy palmy czarno-białe, letnią kolorową roślinność, tropikalne liście, kolorowe pióra, liście bananowca, różowe liście piwonii, schematyczarno-białych liści i inne.

Tapeta Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło w salonie

W przestrzeni mieszkania jest wiele miejsc, do których doskonałe pasuje tapeta Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło. Można nią wyłożyć większy i mniejszy pokój. Sprawdzi się też w największym pokoju, w którym zazwyczaj przyjmujemy naszych gości. Tapeta Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło to również świetny pomysł dla miejsca snu i odpoczynku. Gdziekolwiek będzie przyklejona tam wygląda się elegancko i z klasą.

Dwojaka struktura tapety Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło

Tapeta Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło ma podwójną strukturę. Występuje w odmianie struktury płótna oraz gładkiej. Tapeta na podkładzie z flizeliny, wyjątkowo odporna na wszelkie zarysowania i draśnięcia, pęknięcie. Posiada też określoną odporność na płomienie ognia. Wyprodukowana na bazie winylu dosyć łatwo przykleja się do powierzchni ściany.

Czynności montażowe

Tapetę Krzykliwe liście Palm i Pastelowe Tło bardzo łatwo przykleja się do powierzchni ściany. Do tego wystarczy tylko doskonałego kleju montażowego. Klej szybko scala tapetę z powierzchnią ścienną. Bardzo szybko wysycha. Krótko po klejeniu tapeta przylega szczelnie do powierzchni.