ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Krople i kropelki

autor: Margarita    id motywu: 2822
Tapeta Krople i kropelki
Tapeta Krople i kropelki
Tapeta Krople i kropelki
Tapeta Krople i kropelki Tapeta Krople i kropelki Tapeta Krople i kropelki

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta Krople i kropelki - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza mieszkań urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające klimat Skandynawii. Szarość w połączeniu z bielą i czarnymi akcentami.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami gustowną kompozycję. Na styl skandynawski składa się kilka elementów -umeblowanie, kolor ścian, grafiki, roślinność, światło we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych barwach. Można też zastosować tapetę Krople i kropelki. Rozwiązanie nowatorskie pasujące do stylu skandynawskiego.

Tapeta Krople i kropelki wyjątkowa w kolekcji tapet

Tapetę Krople i kropelki cechuje oryginalna tekstura i pomysłowe wzornictwo. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych nut w naturalnych barwach tworzą elegancki klimat stylu Scandinavian. Wystrój wnętrza jest szalenie efektowny, różni się od innych stylów. Chłód Skandynawski na tapecie Krople i kropelki w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się ciepły. Tapeta Krople i kropelki w zestawieniu z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi elementami oraz niebieskimi akcentami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca popularność stylu skandynawskiego sprawia większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Krople i kropelki. 

Wzornictwo tapety Krople i kropelki

Na tapecie Krople i kropelki dominują wzory, które doskonale oddają aurę skandynawski. Szare oraz kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne kształty i kontury roślin i zwierząt. Można dojrzeć renifery, dinozaury, jeża, szakala,wiewiórkę, ptaszki oraz koniki. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Krople i kropelki

Tapeta Krople i kropelki posiada podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga całkiem gładka. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dość dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie strzępi się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Krople i kropelki odbija promienie świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Krople i kropelki

Tapetę Krople i kropelki przykleja się dościan w sposób szybki i prosty. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej do montażu. Klejem pokrywa się ścianę, a następnie przykłada się winyl do ścian i solidnie przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego klejenia.