ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Kropkowane Trójkąty

autor: eva81617    id motywu: 4352
Tapeta Kropkowane Trójkąty
Tapeta Kropkowane Trójkąty
Tapeta Kropkowane Trójkąty
Tapeta Kropkowane Trójkąty
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapety Minimalistyczne - siła spokoju i harmonii

Minimalistyczne projekty tapet to fantastyczny sposób na wniesienie poczucia spokoju i równowagi do domu. Charakteryzują się mieszanką prostych kolorów i wzorów, które kreują uczucie relaksu. Niezależnie od tego, czy chcesz wprowadzić odrobinę stylu do swojego salonu, czy stworzyć relaksacyjną atmosferę w sypialni - dzięki prostemu, ale wyrafinowanemu wyglądowi, minimalistyczne projekty tapet mogą zmienić każdy pokój w kojącą oazę.  

Tapeta Kropkowane Trójkąty na wymiar

Tapety minimalistyczne są nie tylko estetyczne, ale mogą być również używane jako twórcze płótno do ujawniania swojego stylu i osobowości. Dzięki minimalistycznym wzorom tapet możesz stworzyć aranżację , który jest zarówno ponadczasowy, jak i nowoczesny niezależnie od miejsca, gdzie ją zamontujesz. Dodatkowego efektu nada jej wyjątkowa struktura naszej tapety winylowej strukturze piasku, która będzie się wyjątkowo różnić w twoim wnętrzu.