ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Kropkowane Liście

autor: pacpumi    id motywu: 2817
Tapeta Kropkowane Liście
Tapeta Kropkowane Liście
Tapeta Kropkowane Liście
Tapeta Kropkowane Liście
Tapeta Kropkowane Liście
Tapeta Kropkowane Liście
Tapeta Kropkowane Liście
Tapeta Kropkowane Liście
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Kropkowane Liście - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza mieszkań urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające aurę Skandynawii. Kolor szary w połączeniu z bielą i czernią.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami gustowną kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -umeblowanie, odcień ścian, obrazy, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych dcienieach. Można także wykorzystać tapetę Kropkowane Liście. Rozwiązanie oryginalne pasujące do stylu skandynawskiego.

Tapeta Kropkowane Liście wyróżniająca się w kolekcji tapet

Tapetę Kropkowane Liście cechuje oryginalna tekstura i pomysłowe wzornictwo. Prostota z domieszką abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, odróżnia się od każdego innego stylu. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Kropkowane Liście w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się nastrojowy. Tapeta Kropkowane Liście w zestawieniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz błękitnymi tonacjami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca popularność stylu skandynawskiego powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Kropkowane Liście. 

Wzornictwo tapety Kropkowane Liście

Na tapecie Kropkowane Liście dominujące są wzory, które świetnie oddają aurę skandynawski. Szare jak i kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne kształty i kontury flory i fauny. Można dojrzeć renifery, dinozaury, jeża, szakala,wiewiórki, ptaki oraz koniki. Schematy w czarnych tonacjach komponują się z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Kropkowane Liście

Tapeta Kropkowane Liście posiada podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga całkiem gładka. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Kropkowane Liście redukuje promienie świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Kropkowane Liście

Tapetę Kropkowane Liście przykleja się dościan w sposób szybki i prosty. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej montażowy. Klejem pokrywa się powierzchnię ściany, a następnie przykłada się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego przyłożenia.