ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Kropkowane liście

autor: pacpumi    id motywu: 2817
Tapeta Kropkowane liście
Tapeta Kropkowane liście
Tapeta Kropkowane liście
Tapeta Kropkowane liście Tapeta Kropkowane liście Tapeta Kropkowane liście

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta Kropkowane liście - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza mieszkań urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające aurę Skandynawii. Kolor szary w połączeniu z bielą i czernią.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami gustowną kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -umeblowanie, odcień ścian, obrazy, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych dcienieach. Można także wykorzystać tapetę Kropkowane liście. Rozwiązanie oryginalne pasujące do stylu skandynawskiego.

Tapeta Kropkowane liście wyróżniająca się w kolekcji tapet

Tapetę Kropkowane liście cechuje oryginalna tekstura i pomysłowe wzornictwo. Prostota z domieszką abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Scandinavian. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, odróżnia się od każdego innego stylu. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Kropkowane liście w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się nastrojowy. Tapeta Kropkowane liście w zestawieniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz błękitnymi tonacjami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca popularność stylu skandynawskiego powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Kropkowane liście. 

Wzornictwo tapety Kropkowane liście

Na tapecie Kropkowane liście dominujące są wzory, które świetnie oddają aurę skandynawski. Szare jak i kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne kształty i kontury flory i fauny. Można dojrzeć renifery, dinozaury, jeża, szakala,wiewiórki, ptaki oraz koniki. Schematy w czarnych tonacjach komponują się z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Kropkowane liście

Tapeta Kropkowane liście posiada podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga całkiem gładka. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Kropkowane liście redukuje promienie świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Kropkowane liście

Tapetę Kropkowane liście przykleja się dościan w sposób szybki i prosty. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej montażowy. Klejem pokrywa się powierzchnię ściany, a następnie przykłada się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego przyłożenia.