ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Krokodyl dziecko bez szwu

autor: Vasileva    id motywu: 2591
Tapeta Krokodyl dziecko bez szwu
Tapeta Krokodyl dziecko bez szwu
Tapeta Krokodyl dziecko bez szwu
Tapeta Krokodyl dziecko bez szwu Tapeta Krokodyl dziecko bez szwu Tapeta Krokodyl dziecko bez szwu

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

Zamów na wymiar

Tapeta Krokodyl dziecko bez szwu - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski stał się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza domów urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające klimat Skandynawii. Kolor szary w połączeniu z bielą i czarnymi akcentami.Dodatek elementów drewnianych tworzy z tymi barwami gustowną kompozycję. Na styl skandynawski składa się kilka elementów -meble, kolor ścian, grafiki, rośliny, światło we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych dcienieach. Można też wykorzystać tapetę Krokodyl dziecko bez szwu. Rozwiązanie nowatorskie dostosowane do stylu skandynawskiego.

Tapeta Krokodyl dziecko bez szwu wyróżniająca się w kolekcji tapet

Tapetę Krokodyl dziecko bez szwu cechuje oryginalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z domieszką abstrakcyjnych nut w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Nordic. Wystrój wnętrza jest szalenie efektowny, odróżnia się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Krokodyl dziecko bez szwu w połączeniu z innymi elementami pomieszczenia staje się subtelny i przyjemny. Tapeta Krokodyl dziecko bez szwu w połączeniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi elementami oraz błękitnymi tonacjami tworzy wyjątkowy wystrój. Wzrastająca popularność stylu skandynawskiego sprawia większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Krokodyl dziecko bez szwu. 

Wzornictwo tapety Krokodyl dziecko bez szwu

Na tapecie Krokodyl dziecko bez szwu dominują wzory, które doskonale oddają klimat Skandynawii. Szare jak i kolorowe odcienie roślinności, abstrakcyjne figury i szkice roślin i zwierząt. Można dopatrzyć się renifery, dinozaura, jeże, szakala,wiewiórki, ptaszki oraz koniki. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Krokodyl dziecko bez szwu

Tapeta Krokodyl dziecko bez szwu posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga cała wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dosyć dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Krokodyl dziecko bez szwu eliminuje refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Krokodyl dziecko bez szwu

Tapetę Krokodyl dziecko bez szwu przykleja się dościan w sposób szybki i prosty. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej montażowy. Klejem pokrywa się ścianę, a następnie przykłada się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega idealnie do ścian od pierwszego przyłożenia.