ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Kontury Polnych Kwiatów

autor: Maria    id motywu: 2808
Tapeta Kontury Polnych Kwiatów
Tapeta Kontury Polnych Kwiatów
Tapeta Kontury Polnych Kwiatów
Tapeta Kontury Polnych Kwiatów
Tapeta Kontury Polnych Kwiatów
Tapeta Kontury Polnych Kwiatów
Tapeta Kontury Polnych Kwiatów
Tapeta Kontury Polnych Kwiatów
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Kontury Polnych Kwiatów - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza pomieszczeń urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające klimat Skandynawii. Kolor szary w połączeniu z kolorem białym i czarnymi akcentami.Dodatek drewna tworzy z tymi barwami elegancką kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -umeblowanie, kolor ścian, grafiki, roślinność, światło we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych kolorach. Można także wykorzystać tapetę Kontury Polnych Kwiatów. Rozwiązanie nowatorskie pasujące do stylu skandynawskiego.

Tapeta Kontury Polnych Kwiatów wyjątkowa w galerii tapet

Tapetę Kontury Polnych Kwiatów cechuje oryginalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych odcieniach tworzą gustowny klimat stylu Nordic. Wystrój wnętrza jest niezwykle efektowny, różni się od innych stylów. Chłodny klimat Skandynawski na tapecie Kontury Polnych Kwiatów w połączeniu z innymi elementami wnętrza staje się nastrojowy. Tapeta Kontury Polnych Kwiatów w połączeniu z jasną podłogą, białymi ścianamii szarymi elementami oraz błękitnymi tonacjami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca powszechność stylu skandynawskiego powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Kontury Polnych Kwiatów. 

Wzornictwo tapety Kontury Polnych Kwiatów

Na tapecie Kontury Polnych Kwiatów dominujące są wzory, które świetnie oddają aurę skandynawski. Cieme jak i kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne figury i kontury flory i fauny. Można dopatrzyć się renifery, dinozaury, jeże, lisa,wiewiórkę, ptaszki oraz koniki. Schematy w czerni komponują się z barwną mozaiką wielu wzorów.

Struktura tapety Kontury Polnych Kwiatów

Tapeta Kontury Polnych Kwiatów ma podwójną strukturę. Jedna jest o powierzchni płótna, a druga cała wygładzona. Podkład jest flizelinowy. Tapeta ma dość dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się łatwo wysokiej temperaturze. Powierzchnia winylowa tapety Kontury Polnych Kwiatów redukuje promienie świetlne.

Szybki montaż tapety Kontury Polnych Kwiatów

Tapetę Kontury Polnych Kwiatów przykleja się dościany w sposób szybki i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej do montażu. Klejem smaruje się ścianę, a w dalszej kolejności przykleja się winyl do ściany i solidnie przyciska. Tapeta przylega doskonale do ściany od pierwszego klejenia.