ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Kolorowa Posypka do Ciasta

autor: ExpressVectors    id motywu: 2849
Tapeta Kolorowa Posypka do Ciasta
Tapeta Kolorowa Posypka do Ciasta
Tapeta Kolorowa Posypka do Ciasta
Tapeta Kolorowa Posypka do Ciasta
Tapeta Kolorowa Posypka do Ciasta
Tapeta Kolorowa Posypka do Ciasta
Tapeta Kolorowa Posypka do Ciasta
Tapeta Kolorowa Posypka do Ciasta
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta w stylu minimalistycznym Kolorowa Posypka do Ciasta

Styl minimalistycznystał się popularny w wystroju wnętrza. Zauważago coraz więcej architektów projektujących przestrzeń domową i mieszkalną. Minimalistyczne meble w połączeniu z ciekawym aranżem ścian i sufitów nadają wnętrzu niebywałego wręcz klimatu. Wielu fachowców doskonale znających specyfikę stylu minimalistycznego uważa go za ponadczasowy, który jest wiecznie na czasie. Łączy on w sobie delikatność i estetyczne niedomówienia, oszczędność w treści i moc wyrazu. Coraz częściej w przestrzeni wnętrza domu pojawiają się niezwykłe tapety minimalistyczne, które idealnie komponują się z wieloma elementami tej oszczędnej w treść stylistyki.

Tapeta minimalistyczna Kolorowa Posypka do Ciasta

Tapeta w stylu minimal art to przełamanie wielu wzorów, szkiców, barw, geometrycznych kształtów, niestandardowych szablonów, które powiązane są z motywami flory i ciemnymi grafikami. W kolorystyce dominują naturalne barwy. Kolory takie jak np. błękitny, czerwień, zieleń, pomarańczowy, żółty posiadają odcień blady. Najbardziej wyraziste są kolory biel i czarna. Grafiki na tapecie posiadają wyraźne kontury. Dzięki takiemu aranżowi styl minimalistyczny jest wymowny przy skromnej treści. Tapeta Kolorowa Posypka do Ciasta to perfekcyjna propozycja dla każdego pasjonata stylu minimalistycznego.

Tapeta Kolorowa Posypka do Ciasta pasuje do wielu przestrzeni

W domach, które urządzone są w stylu minimal wiele pomieszczeń idealnie nadaje się do wyłożenia tapetą Kolorowa Posypka do Ciasta. To może być każdy pokój, np. salon, sypialnia, przedpokój, jadalnia, a nawet ankes kuchenny. Goście na pewno zwrócą uwagę na design naszego wnętrza w stylu minimal. Ta stylistyka jest tak wymowna, że trudno jej nie odczuć wizualnie. Wnętrze z tapetą Kolorowa Posypka do Ciasta zauroczy i skłoni do zadumy. To właśnie najbardziej odczuwalne jest w tej stylistyce. Minimum wcale nie oznacza mniej. W tym przypadku minimal kojarzy się z więcej. Uwalnia głębokie treści ukryte w znaczących kolorach i rozmaitych wzorach. Struktura i prace montażowe tapety Kolorowa Posypka do Ciasta Tapeta Kolorowa Posypka do Ciasta ma dwie struktury. Jedna jest płócienna, a druga zupełnie gładka. Nie ma {zagrożenia|niebezpieczeństwa porwania się tapety. Jest wyjątkowo odporna na zarysowania i wahania temperatur. Powierzchnia jest winylowa, odpiera odbłyski światła. Montaż jest błyskawiczny. Potrzeba tylko wysokiej klasy kleju do montażu. Pokrywamy klejem ścianę i przyklejamy tapetę Kolorowa Posypka do Ciasta. Na końcu trzeba ją mocno docisnąć do ściany i moment poczekać.