ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Koła z Teksturą

autor: dinadankersdesign    id motywu: 2803
Tapeta Koła z Teksturą
Tapeta Koła z Teksturą
Tapeta Koła z Teksturą
Tapeta Koła z Teksturą
Tapeta Koła z Teksturą
Tapeta Koła z Teksturą
Tapeta Koła z Teksturą
Tapeta Koła z Teksturą
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Koła z Teksturą - w stylu skandynawskim

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej można spotkać wnętrza domów urządzone w tym stylu. Projektanci wnętrz projektują pomieszczenia stosując do wystroju naturalne materiały i kolory oddające aurę Skandynawii. Kolor szary w mariażu z kolorem białym i czernią.Dodatek drewna tworzy z naturalnymi barwami elegancką kompozycję. Na styl skandynawski składa się kilka elementów -meble, odcień ścian, grafiki, roślinność, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pokryć farbą w jasnych kolorach. Można także wykorzystać tapetę Koła z Teksturą. Rozwiązanie oryginalne pasujące do stylu nordic.

Tapeta Koła z Teksturą wyróżniająca się w galerii tapet

Tapetę Koła z Teksturą cechuje naturalna tekstura i inspirujące wzory. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych nut w naturalnych barwach tworzą elegancki klimat stylu Nordic. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, różni się od każdego innego stylu. Chłód Skandynawski na tapecie Koła z Teksturą w połączeniu z pozostałymi elementami wnętrza staje się ciepły. Tapeta Koła z Teksturą w zestawieniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi elementami oraz błękitnymi tonacjami tworzy oryginalny desing. Wzrastająca powszechność stylu nordic powoduje większy popyt na tapety w tym stylu m.in. tapetę Koła z Teksturą. 

Wzornictwo tapety Koła z Teksturą

Na tapecie Koła z Teksturą dominujące są wzory, które świetnie oddają aurę Skandynawii. Szare oraz kolorowe odcienie roślin, abstrakcyjne kształty i kontury roślin i zwierząt. Można dopatrzyć się renifery, dinozaury, jeża, szakala,wiewiórki, ptaki oraz konie. Schematy w czerni zestawione są z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Koła z Teksturą

Tapeta Koła z Teksturą ma podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem gładka. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dość dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie rozrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Koła z Teksturą odbija refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Koła z Teksturą

Tapetę Koła z Teksturą klei się dościany w sposób błyskawiczny i prosty. Wystarczy nam do tej czynności dobrej jakości klej montażowy. Klejem pokrywa się powierzchnię ściany, a następnie przykłada się winyl do ściany i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ściany od pierwszego klejenia.