ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Tapeta Koła w Kwadratach

autor: Tanya Syrytsyna    id motywu: 2828
Tapeta Koła w Kwadratach
Tapeta Koła w Kwadratach
Tapeta Koła w Kwadratach
Tapeta Koła w Kwadratach
Tapeta Koła w Kwadratach
Tapeta Koła w Kwadratach
Tapeta Koła w Kwadratach
Tapeta Koła w Kwadratach
Materiały

Dla nas każda tapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z tapet flizelinowych, tapet winylowych jak też tapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę tapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na tapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej tapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja tapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją tapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja tapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować tapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar

Tapeta Koła w Kwadratach - akcenty skandynawskie

Styl skandynawski staje się modny. Coraz częściej spotyka się wnętrza pomieszczeń urządzone jak w Szwecji, w Finlandii czy Norwegii. Projektanci wnętrz aranżują pomieszczenia wykorzystując do wystroju naturalne materiały i odcienie oddające klimat Skandynawii. Kolor szary w połączeniu z kolorem białym i czernią.Dodatek elementów drewnianych tworzy z naturalnymi barwami gustowną kompozycję. Na styl rodem ze Skandynawii składa się wiele elementów -meble, barwa ścian, grafiki, rośliny, oświetlenie we wnętrzu. Sciany można pomalować w jasnych barwach. Można też wykorzystać tapetę Koła w Kwadratach. Rozwiązanie nowatorskie pasujące do stylu nordic.

Tapeta Koła w Kwadratach wyjątkowa w kolekcji tapet

Tapetę Koła w Kwadratach charakteryzuje naturalna tekstura i inspirujące wzornictwo. Prostota z dodatkiem abstrakcyjnych elementów w naturalnych barwach tworzą elegancki klimat stylu Nordic. Design wnętrza jest niezwykle efektowny, różni się od innych stylów. Chłód Skandynawski na tapecie Koła w Kwadratach w połączeniu z innymi elementami pomieszczenia staje się subtelny i przyjemny. Tapeta Koła w Kwadratach w zestawieniu z jasną podłogą, białą ścianąi szarymi meblami oraz niebieskimi akcentami tworzy oryginalny wystrój. Wzrastająca powszechność stylu nordic powoduje większe zapotrzebowanie na tapety w tym stylu m.in. tapetę Koła w Kwadratach. 

Wzornictwo tapety Koła w Kwadratach

Na tapecie Koła w Kwadratach dominują wzory, które doskonale oddają klimat skandynawski. Cieme jak i kolorowe odcienie liści, abstrakcyjne figury i szkice roślin i zwierząt. Można dojrzeć renifery, dinozaura, jeże, szakala,wiewiórkę, ptaszki oraz koniki. Schematy w czerni zestawione są z kolorową mozaiką różnych wzorów.

Struktura tapety Koła w Kwadratach

Tapeta Koła w Kwadratach posiada podwójną strukturę. Jedna jest na płótnie, a druga całkiem wygładzona. Podkład jest wykonany z flizeliny. Tapeta ma dość dużą wytrzymałość na zarysowanie, nie zrywa się. Nie poddaje się również wysokiej temperaturze. Powierzchnia z winylu tapety Koła w Kwadratach redukuje refleksy świetlne.

Błyskawiczny montaż tapety Koła w Kwadratach

Tapetę Koła w Kwadratach klei się dościan w sposób szybki i nieskomplikowany. Wystarczy nam do tego dobrej jakości klej montażowy. Klejem pokrywa się powierzchnię ściany, a w dalszej kolejności przykłada się winyl do ścian i mocno przyciska. Tapeta przylega doskonale do ścian od pierwszego klejenia.